Ofis Ses Yalıtımı

Ofis Ses Yalıtımı

Ofis ses yalıtım uygulamasında dış ortam seslerinin mekana sızmaması amaçlanıyorsa ses kesici özellikteki izolasyon malzemeleri ile bir çalışma yapılmaktadır. Ofiste çalışan insanlar dış ortam seslerinden rahatsızlık duyabilir ve çalışmalarına yoğunlaşamazlar. Bu durumun önüne geçebilmek adına ofis ses yalıtım uygulaması yapmaktayız.

Ofis Ses Yalıtımı

Ofiste dış seslerin yanı sıra ortamda oluşan ses karmaşası, yankılanma problemi gibi sorunlarda çalışanların işlerini yapmasında olumsuzluk oluşturabilir. Ses karışıklığının çözümü masalar arasına seperatör koyulmasıdır. Masa seperasyon paneli masa bölücü akustik bir üründür. Ayrıca alanları dilediğiniz gibi bölümlendirmek ve yine ses karmaşasına engel olmak için akustik paravan da kullanabilirsiniz.

Ofis Ses Yalıtım Fiyatı

Tavan ve duvarlarda yankı gibi sorunları gidermek amacıyla yankı önleyici malzemeler kaplanabilir. Dilerseniz akustik kumaş panelleri yada akustik süngerleri ses sorunlarını çözümlemek için kullanabilirsiniz. Mekanlarınıza uygun dekoratif özellikte malzemelerde temin edebilirsiniz. İstediğiniz renklerde ve modelde malzemeleri seçerek dekoratif bir görünüm elde edebilirsiniz.

Ofis Ses Yalıtım Malzemeleri

Ofis ses yalıtım uygulamasında dışarıdan gelen sesler engellenmek isteniyorsa ses kesici malzemeler kullanılır. Eğer ortamdaki ses kontrol altına alınmak yani akustik düzeni kontrol edip ses sorunlarını gidermek istiyorsanız akustik yetenekte ürünler uygulayabilirsiniz. Masa seperatörü, paravan, akustik paneller yada dekoratif süngerleri dilediğiniz renklerde ve modelde temin edebilirsiniz. Ofis ses yalıtımı ile ilgili detaylı bilgi edinebilmek için bize danışabilirsiniz.

Ofis Akustik Ses Yalıtımı

Ses Yalıtım Süngeri

Anasayfa

Ses Yalıtımı

Ses Yalıtım Süngeri

Ses Yalıtım Malzemeleri

Akustik Panel

Sertifikalar

Hakkımızda

İletişim

BEYAZ MELAMİN PİRAMİT

Melamin Piramit Sünger

Basotect Piramit Sünger 50cm*125cm Ebatında - 40mm / 50mm / 70mm Kalınlığında - BEYAZ / GRİ RENKTE ve İstenildiğinde Kendinden Yapışkanlı Modeli Ses Yalıtımı Malzemesi Üretilebilir.

Basotect Piramit Sünger

BONDEX SÜNGER

Rebonded Bondex Sünger

Bondex Sünger 100cm*100cm Ebatında - 10mm/20mm/30mm/40mm/50mm Kalınlığında - 100-120-150 DNS ve İstenildiğinde Kendinden Yapışkanlı Modeli Üretilebilir.

Bondex Sünger

BEYAZ MELAMİN LABİRENT

Melamin Labirent Sünger

Basotect Labirent Sünger 50CM*125CM EBATINDA - 30MM / 40MM / 50MM KALINLIĞINDA - BEYAZ / GRİ RENKTE VE İSTENİLDİĞİNDE KENDİNDEN YAPIŞKANLI MODELİ ÜRETİLEBİLİR.

Basotect Labirent Sünger

BASS TRAP SÜNGER

Bass Trap Sünger

Bass Trap Sünger 30*30*50cm Ebatında - 30DNS yoğunluk bass trap ses yalıtım malzemesi üretilebilir. Bass Kırıcı olarak kullanılır.

Bass Trap Sünger

GRİ MELAMİN YUMURTA

Melamin Yumurta Sünger

Basotect Yumurta Sünger 50CM*125CM EBATINDA - 30MM / 40MM / 50MM KALINLIĞINDA - BEYAZ / GRİ RENKTE VE İSTENİLDİĞİNDE KENDİNDEN YAPIŞKANLI MODELİ ÜRETİLEBİLİR.

Basotect Yumurta Sünger

VİCOUSTİC FLEXİ SÜNGER

Vicoustic Flexi A50 Panel

Vicoustic A50 Panel 40mm / 50mm Kalınlığında - 50cm * 50cm Ebatında - 26 Dns ve kendiliğinden yapışkanlı modeli üretilmektedir.

Vicoustic A50 Panel

GRİ MELAMİN SPESİYAL

Melamin Spesiyal Sünger

Basotect Spesiyal Sünger 50CM*125CM EBATINDA - 20mm / 30MM / 40MM / 50MM KALINLIĞINDA - BEYAZ/ GRİ RENKTE VE İSTENİLDİĞİNDE KENDİNDEN YAPIŞKANLI MODELİ ÜRETİLEBİLİR.

Basotect Spesiyal Sünger

TEKNO TOUCH SÜNGER

Tekno Touch Sünger

Tekno Touch Sünger 50*50mm Ebatında - 40mm / 50mm Kalınlığında - Renk kataloğunda bulunan renklerde ve kendinden yapışkanlı modelde üretilebilir.

Renkli Kadife Yüzeyli Sünger

BİZE ULAŞIN

SES YALITIM MALZEMELERİ SATIŞ İRTİBAT

Satış İrtibat : 0216 592 93 16

Mail Adresi : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Adres :  Şerifali Mahallesi Alptekin Caddesi No:12/1 Ümraniye / İstanbul - TÜRKİYE