Müzik Odası Ses Yalıtımı

Müzik Odası Ses Yalıtımı

Müzik odalarında yapılacak olan akustik düzenleme işin kalitesi açısından büyük önem taşımaktadır. Akustik seslerin düzenlenmesi ortamda meydana gelen ses karmaşası açısından önemlidir. İçeriye gelen sesler ve dışarıya çıkan sesler rahatsızlık hissi oluşturabilir. Bunu engellemek adına duvar, tavan ve zeminlerinizde ses yalıtım malzemeleri kullanılabilmektedir. Müzik Odası, ses kayıt odası gibi alanlarda yapılacak olan akustik düzenleme yapılması gereken çalışmalardan biridir.

Müzik Odası Ses Yalıtımı

Ses Yalıtım uygulamalarında kullanılan akustik malzemeler, birinci sınıf malzemelerden üretilmektedirler. Yanmazlık özellikteki ürünler mükemmel ses yutum değerlerine sahiptirler. Uygulama sadece müzikal yetenek için değil, ileride profesyonel bir müzik kariyeri oluşturmak için de önemli bir noktadır.

Müzik Odası Yankı Yalıtımı

Profesyonel ses kalitesi ile ortamda rahatsızlık hissi uyandıran ses problemlerini ortadan kaldırabileceksiniz. Kaliteli ses performansı almak için akustik ses yalıtım hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Ürünlerimiz birinci sınıf malzemelerden olup, uygulamaları oldukça esnek ve kolaydır. 

Enstrüman Odası Akustik Yalıtım

Akustik Ses Yalıtımı

Müzik Odası Akustik Yalıtım Fiyatı

Ses Yalıtım Süngeri

Anasayfa

Ses Yalıtımı

Ses Yalıtım Süngeri

Ses Yalıtım Malzemeleri

Akustik Panel

Sertifikalar

Hakkımızda

İletişim

BEYAZ MELAMİN PİRAMİT

Melamin Piramit Sünger

Basotect Piramit Sünger 50cm*125cm Ebatında - 40mm / 50mm / 70mm Kalınlığında - BEYAZ / GRİ RENKTE ve İstenildiğinde Kendinden Yapışkanlı Modeli Ses Yalıtımı Malzemesi Üretilebilir.

Basotect Piramit Sünger

BONDEX SÜNGER

Rebonded Bondex Sünger

Bondex Sünger 100cm*100cm Ebatında - 10mm/20mm/30mm/40mm/50mm Kalınlığında - 100-120-150 DNS ve İstenildiğinde Kendinden Yapışkanlı Modeli Üretilebilir.

Bondex Sünger

BEYAZ MELAMİN LABİRENT

Melamin Labirent Sünger

Basotect Labirent Sünger 50CM*125CM EBATINDA - 30MM / 40MM / 50MM KALINLIĞINDA - BEYAZ / GRİ RENKTE VE İSTENİLDİĞİNDE KENDİNDEN YAPIŞKANLI MODELİ ÜRETİLEBİLİR.

Basotect Labirent Sünger

BASS TRAP SÜNGER

Bass Trap Sünger

Bass Trap Sünger 30*30*50cm Ebatında - 30DNS yoğunluk bass trap ses yalıtım malzemesi üretilebilir. Bass Kırıcı olarak kullanılır.

Bass Trap Sünger

GRİ MELAMİN YUMURTA

Melamin Yumurta Sünger

Basotect Yumurta Sünger 50CM*125CM EBATINDA - 30MM / 40MM / 50MM KALINLIĞINDA - BEYAZ / GRİ RENKTE VE İSTENİLDİĞİNDE KENDİNDEN YAPIŞKANLI MODELİ ÜRETİLEBİLİR.

Basotect Yumurta Sünger

VİCOUSTİC FLEXİ SÜNGER

Vicoustic Flexi A50 Panel

Vicoustic A50 Panel 40mm / 50mm Kalınlığında - 50cm * 50cm Ebatında - 26 Dns ve kendiliğinden yapışkanlı modeli üretilmektedir.

Vicoustic A50 Panel

GRİ MELAMİN SPESİYAL

Melamin Spesiyal Sünger

Basotect Spesiyal Sünger 50CM*125CM EBATINDA - 20mm / 30MM / 40MM / 50MM KALINLIĞINDA - BEYAZ/ GRİ RENKTE VE İSTENİLDİĞİNDE KENDİNDEN YAPIŞKANLI MODELİ ÜRETİLEBİLİR.

Basotect Spesiyal Sünger

TEKNO TOUCH SÜNGER

Tekno Touch Sünger

Tekno Touch Sünger 50*50mm Ebatında - 40mm / 50mm Kalınlığında - Renk kataloğunda bulunan renklerde ve kendinden yapışkanlı modelde üretilebilir.

Renkli Kadife Yüzeyli Sünger

BİZE ULAŞIN

SES YALITIM MALZEMELERİ SATIŞ İRTİBAT

Satış İrtibat : 0216 592 93 16

Mail Adresi : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Adres :  Şerifali Mahallesi Alptekin Caddesi No:12/1 Ümraniye / İstanbul - TÜRKİYE