Piramit Dörtgen Panel

Piramit Dörtgen Panel

PİRAMİT DÖRTGEN PANELPoliüretan esaslı akustik süngerlere alternatif olarak dekoratif bir tasarımda üretilmektedir. Dekoratif bir görünüm oluşturulmak istenen akustik mekanlarda yada ses sorunlarının giderilmesi gereken ortamlarda tavan ve duvarlarda kullanılmaktadır. Piramit şeklinde panel halinde bir akustik süngerdir. Yankı giderici açık gözenekli üründür. Seslerin absorbe edilmesini sağlar. Ses Düzenleyici bir süngerdir.

Yankı gibi sorunların tamamen giderilip seslerin bozulmadan aktarılıp net duyumunu sağlar. Bozulmayan sesler daha net algınalır. Bozulmaya uğramayan sesler kaliteli anlaşılır. Dekoratif özellikteki akustik piramit panel sesleri kontrolü altına alarak düzenler. Üç farklı boyut seçeneği sunulmaktadır. Boyutları 20 x 20 x 10 cm - 20 x 20 x 15 cm  - 30 x 30 x 10 cm dir. Mekanlarda dekoratif bir görünüm sağlar.

Poliüretan köpükten imal edilen ve akustik yetenekteki dörtgen piramit panel tavan ve duvarlarda kullanılmaktadır. Yapıştırma işlemi ile uygulanır. Uygulamada solid bazlı kendi yapıştırıcısı kullanılır. Bu güçlü yapıştırıcı sağlam bir yapıştırma işlemi için gereklidir. Bir rulo ile solid bazlı yapıştırıcı süngerin uygulanacağı bölgeye sürülür ve sonraki işlemde sünger hafif bir şekilde bastırılarak yapıştırma işlemi gerçekleştirilir.

 Akustik oda, akustik kabin, stüdyo, toplantı odası, konser salonu, düğün salonu, prova odası, ses kayıt odası, ev sinema odası, müzik odası, enstrüman - çalgı odası, piyano odası, bateri odası, televizyon stüdyosu, radyo stüdyosu, reji odası gibi vb. mekanlarda kullanılan akustik yetenekte bir ses yalıtım süngeridir.

Ses Yalıtım Süngeri

Anasayfa

Ses Yalıtımı

Ses Yalıtım Süngeri

Ses Yalıtım Malzemeleri

Akustik Panel

Sertifikalar

Hakkımızda

İletişim

BEYAZ MELAMİN PİRAMİT

Melamin Piramit Sünger

Basotect Piramit Sünger 50cm*125cm Ebatında - 40mm / 50mm / 70mm Kalınlığında - BEYAZ / GRİ RENKTE ve İstenildiğinde Kendinden Yapışkanlı Modeli Ses Yalıtımı Malzemesi Üretilebilir.

Basotect Piramit Sünger

BONDEX SÜNGER

Rebonded Bondex Sünger

Bondex Sünger 100cm*100cm Ebatında - 10mm/20mm/30mm/40mm/50mm Kalınlığında - 100-120-150 DNS ve İstenildiğinde Kendinden Yapışkanlı Modeli Üretilebilir.

Bondex Sünger

BEYAZ MELAMİN LABİRENT

Melamin Labirent Sünger

Basotect Labirent Sünger 50CM*125CM EBATINDA - 30MM / 40MM / 50MM KALINLIĞINDA - BEYAZ / GRİ RENKTE VE İSTENİLDİĞİNDE KENDİNDEN YAPIŞKANLI MODELİ ÜRETİLEBİLİR.

Basotect Labirent Sünger

BASS TRAP SÜNGER

Bass Trap Sünger

Bass Trap Sünger 30*30*50cm Ebatında - 30DNS yoğunluk bass trap ses yalıtım malzemesi üretilebilir. Bass Kırıcı olarak kullanılır.

Bass Trap Sünger

GRİ MELAMİN YUMURTA

Melamin Yumurta Sünger

Basotect Yumurta Sünger 50CM*125CM EBATINDA - 30MM / 40MM / 50MM KALINLIĞINDA - BEYAZ / GRİ RENKTE VE İSTENİLDİĞİNDE KENDİNDEN YAPIŞKANLI MODELİ ÜRETİLEBİLİR.

Basotect Yumurta Sünger

VİCOUSTİC FLEXİ SÜNGER

Vicoustic Flexi A50 Panel

Vicoustic A50 Panel 40mm / 50mm Kalınlığında - 50cm * 50cm Ebatında - 26 Dns ve kendiliğinden yapışkanlı modeli üretilmektedir.

Vicoustic A50 Panel

GRİ MELAMİN SPESİYAL

Melamin Spesiyal Sünger

Basotect Spesiyal Sünger 50CM*125CM EBATINDA - 20mm / 30MM / 40MM / 50MM KALINLIĞINDA - BEYAZ/ GRİ RENKTE VE İSTENİLDİĞİNDE KENDİNDEN YAPIŞKANLI MODELİ ÜRETİLEBİLİR.

Basotect Spesiyal Sünger

TEKNO TOUCH SÜNGER

Tekno Touch Sünger

Tekno Touch Sünger 50*50mm Ebatında - 40mm / 50mm Kalınlığında - Renk kataloğunda bulunan renklerde ve kendinden yapışkanlı modelde üretilebilir.

Renkli Kadife Yüzeyli Sünger

BİZE ULAŞIN

SES YALITIM MALZEMELERİ SATIŞ İRTİBAT

Satış İrtibat : 0216 592 93 16

Mail Adresi : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Adres :  Şerifali Mahallesi Alptekin Caddesi No:12/1 Ümraniye / İstanbul - TÜRKİYE