Melamin Labirent Sünger

Melamin Labirent Sünger

Melamin köpükten üretilen labirent formlu sünger basotect olarakta bilinmektedir. Yüzeyinde labirent desenleri bulunmaktadır. Özel tasarımlanmış bir şekilde üretilen melamin süngerin önemli bir özelliğide bakteri üretmemesidir. Antibakteriyel özellikteki labirent melamin sünger ses yalıtımı sağlayan ve akustik çözümleme sunan bir süngerdir.

Melamin Labirent Sünger

Melamin labirent formlu sünger iki farklı renkte üretilir. Bu renkler gri ve beyazdır. Özel istek sipariş üzerine farklı renklerde de temin edilebilir. Yankı önleyici bir süngerdir. Ortamlar arası ses geçişlerinin kesilmesi amacıyla tavan ve duvarlarda kullanılmaktadır. Seslerin bozulmaya uğramamasını ve net bir şekilde duyulmasını sağlamaktadır. Yapısında kimyasal madde bulunmaz.

Yanmaz Melamin Labirent Sünger

Hastane ve okul gibi hassas ortamlarda rahatlıkla kullanılabilir. Bakteri üretmediği için sorun teşkil etmez. Kimyasal madde katkısı yapılmadan yanmazlık özelliği kazandırılır. Mekanlarda dekoratif bir görünüm oluşturur. Akustik çözümlemede kullanılabilecek yüksek ses yutum katsayısına sahip bir ses yalıtım süngeridir. Kalınlıkları 20 mm - 30 mm - 40 mm - 50 mm dir.

Melamin Labirent Sünger Uygulama

Melamin labirent formlu sünger tavan ve duvarlara kaplanmaktadır. Uygulama çalışmasında yapıştırılarak kaplanır. Özel yapıştırıcısı mevcut olan yanmaz melamin sünger bir rulo yardımıyla solid bazlı yapıştırıcısının sürülmesinden sonra hafifçe bastırma işlemi ile uygulanmaktadır. Kısa sürede uygulama çalışması bitirilmesi için kendinden yapışkanlı modeli tercih edilebilir.

Melamin Labirent Sünger Fiyatı

Ses Yalıtım Süngeri

Anasayfa

Ses Yalıtımı

Ses Yalıtım Süngeri

Ses Yalıtım Malzemeleri

Akustik Panel

Sertifikalar

Hakkımızda

İletişim

BEYAZ MELAMİN PİRAMİT

Melamin Piramit Sünger

Basotect Piramit Sünger 50cm*125cm Ebatında - 40mm / 50mm / 70mm Kalınlığında - BEYAZ / GRİ RENKTE ve İstenildiğinde Kendinden Yapışkanlı Modeli Ses Yalıtımı Malzemesi Üretilebilir.

Basotect Piramit Sünger

BONDEX SÜNGER

Rebonded Bondex Sünger

Bondex Sünger 100cm*100cm Ebatında - 10mm/20mm/30mm/40mm/50mm Kalınlığında - 100-120-150 DNS ve İstenildiğinde Kendinden Yapışkanlı Modeli Üretilebilir.

Bondex Sünger

BEYAZ MELAMİN LABİRENT

Melamin Labirent Sünger

Basotect Labirent Sünger 50CM*125CM EBATINDA - 30MM / 40MM / 50MM KALINLIĞINDA - BEYAZ / GRİ RENKTE VE İSTENİLDİĞİNDE KENDİNDEN YAPIŞKANLI MODELİ ÜRETİLEBİLİR.

Basotect Labirent Sünger

BASS TRAP SÜNGER

Bass Trap Sünger

Bass Trap Sünger 30*30*50cm Ebatında - 30DNS yoğunluk bass trap ses yalıtım malzemesi üretilebilir. Bass Kırıcı olarak kullanılır.

Bass Trap Sünger

GRİ MELAMİN YUMURTA

Melamin Yumurta Sünger

Basotect Yumurta Sünger 50CM*125CM EBATINDA - 30MM / 40MM / 50MM KALINLIĞINDA - BEYAZ / GRİ RENKTE VE İSTENİLDİĞİNDE KENDİNDEN YAPIŞKANLI MODELİ ÜRETİLEBİLİR.

Basotect Yumurta Sünger

VİCOUSTİC FLEXİ SÜNGER

Vicoustic Flexi A50 Panel

Vicoustic A50 Panel 40mm / 50mm Kalınlığında - 50cm * 50cm Ebatında - 26 Dns ve kendiliğinden yapışkanlı modeli üretilmektedir.

Vicoustic A50 Panel

GRİ MELAMİN SPESİYAL

Melamin Spesiyal Sünger

Basotect Spesiyal Sünger 50CM*125CM EBATINDA - 20mm / 30MM / 40MM / 50MM KALINLIĞINDA - BEYAZ/ GRİ RENKTE VE İSTENİLDİĞİNDE KENDİNDEN YAPIŞKANLI MODELİ ÜRETİLEBİLİR.

Basotect Spesiyal Sünger

TEKNO TOUCH SÜNGER

Tekno Touch Sünger

Tekno Touch Sünger 50*50mm Ebatında - 40mm / 50mm Kalınlığında - Renk kataloğunda bulunan renklerde ve kendinden yapışkanlı modelde üretilebilir.

Renkli Kadife Yüzeyli Sünger

BİZE ULAŞIN

SES YALITIM MALZEMELERİ SATIŞ İRTİBAT

Satış İrtibat : 0216 592 93 16

Mail Adresi : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Adres :  Şerifali Mahallesi Alptekin Caddesi No:12/1 Ümraniye / İstanbul - TÜRKİYE