Akustik Zigzag Sünger

Akustik Zigzag Sünger

AKUSTİK ZİGZAG SÜNGERZigzag sünger akustik çözümlemede dekoratif görünüm elde etmek amacıyla kullanılan süngerdir. Tasarımı sayesinde ortama hoş bir görünüm katar. Farklı görüntüsüyle mekanlarda da farklı bir görünüm oluşturur. Yankı giderici ve sesi absorbe edici özelliktedir. Akustik ses izolasyonu yenetekte olan ve sesleri düzene sokan bir üründür. Tavan ve duvar uygulamalarında kullanılmaktadır.

Akustik zigzag süngerde farklı ebatlar sunulmaktadır. Boyutları 30 x 30 x 3 cm - 30 x 30 x 4 cm - 50 x 50 x 3 cm x 50 x 50 x 4 cm dir. Ses karışıklığını önler. Sesleri düzene sokar. Sesi sönümleyici akustik bir süngerdir. Uygulandığı ortamda yankı ve çınlama gibi ses sorunları oluşmaz. Sesler kalitesini kaybetmeden net bir şekilde algılanır. Profesyonel mekanlarda seslerin bozulmaya uğramaması için kullanılır.

Poliüretan köpükten imal edilen ve akustik yetenekteki akustik zigzag sünger tavan ve duvarlarda kullanılmaktadır. Yapıştırma işlemi ile uygulanır. Uygulamada solid bazlı kendi yapıştırıcısı kullanılır. Bu güçlü yapıştırıcı sağlam bir yapıştırma işlemi için gereklidir. Bir rulo ile solid bazlı yapıştırıcı süngerin uygulanacağı bölgeye sürülür ve sonraki işlemde sünger hafif bir şekilde bastırılarak yapıştırma işlemi gerçekleştirilir.

Stüdyo, müzik odası, toplantı salonu, sinema salonu, ev sinema odası, akustik oda, akustik kabin, atış poligonu, ses kayıt odası, enstrüman - çalgı odası, piyano odası, bateri odası, konser salonu, prova odası, reji odası, televizyon stüdyosu, radyo stüdyosu gibi vb. mekanlarda kullanılan akustik yetenekte bir ses yalıtım süngeridir.

Ses Yalıtım Süngeri

Anasayfa

Ses Yalıtımı

Ses Yalıtım Süngeri

Ses Yalıtım Malzemeleri

Akustik Panel

Sertifikalar

Hakkımızda

İletişim

BEYAZ MELAMİN PİRAMİT

Melamin Piramit Sünger

Basotect Piramit Sünger 50cm*125cm Ebatında - 40mm / 50mm / 70mm Kalınlığında - BEYAZ / GRİ RENKTE ve İstenildiğinde Kendinden Yapışkanlı Modeli Ses Yalıtımı Malzemesi Üretilebilir.

Basotect Piramit Sünger

BONDEX SÜNGER

Rebonded Bondex Sünger

Bondex Sünger 100cm*100cm Ebatında - 10mm/20mm/30mm/40mm/50mm Kalınlığında - 100-120-150 DNS ve İstenildiğinde Kendinden Yapışkanlı Modeli Üretilebilir.

Bondex Sünger

BEYAZ MELAMİN LABİRENT

Melamin Labirent Sünger

Basotect Labirent Sünger 50CM*125CM EBATINDA - 30MM / 40MM / 50MM KALINLIĞINDA - BEYAZ / GRİ RENKTE VE İSTENİLDİĞİNDE KENDİNDEN YAPIŞKANLI MODELİ ÜRETİLEBİLİR.

Basotect Labirent Sünger

BASS TRAP SÜNGER

Bass Trap Sünger

Bass Trap Sünger 30*30*50cm Ebatında - 30DNS yoğunluk bass trap ses yalıtım malzemesi üretilebilir. Bass Kırıcı olarak kullanılır.

Bass Trap Sünger

GRİ MELAMİN YUMURTA

Melamin Yumurta Sünger

Basotect Yumurta Sünger 50CM*125CM EBATINDA - 30MM / 40MM / 50MM KALINLIĞINDA - BEYAZ / GRİ RENKTE VE İSTENİLDİĞİNDE KENDİNDEN YAPIŞKANLI MODELİ ÜRETİLEBİLİR.

Basotect Yumurta Sünger

VİCOUSTİC FLEXİ SÜNGER

Vicoustic Flexi A50 Panel

Vicoustic A50 Panel 40mm / 50mm Kalınlığında - 50cm * 50cm Ebatında - 26 Dns ve kendiliğinden yapışkanlı modeli üretilmektedir.

Vicoustic A50 Panel

GRİ MELAMİN SPESİYAL

Melamin Spesiyal Sünger

Basotect Spesiyal Sünger 50CM*125CM EBATINDA - 20mm / 30MM / 40MM / 50MM KALINLIĞINDA - BEYAZ/ GRİ RENKTE VE İSTENİLDİĞİNDE KENDİNDEN YAPIŞKANLI MODELİ ÜRETİLEBİLİR.

Basotect Spesiyal Sünger

TEKNO TOUCH SÜNGER

Tekno Touch Sünger

Tekno Touch Sünger 50*50mm Ebatında - 40mm / 50mm Kalınlığında - Renk kataloğunda bulunan renklerde ve kendinden yapışkanlı modelde üretilebilir.

Renkli Kadife Yüzeyli Sünger

BİZE ULAŞIN

SES YALITIM MALZEMELERİ SATIŞ İRTİBAT

Satış İrtibat : 0216 592 93 16

Mail Adresi : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Adres :  Şerifali Mahallesi Alptekin Caddesi No:12/1 Ümraniye / İstanbul - TÜRKİYE