Akustik Bass Küpü

Akustik Bass Küpü | Bass Kırıcı Sünger

AKUSTİK BASS KÜPÜ | BASS KIRICI SÜNGERPoliüretan köpükten imal edilen akustik sünger çeşitleri arasındadır. Siyah renkte elde edilir. Bass kırıcı özelliktedir. Farklı boyutlarda üretilmektedir. Akustik mekanlarda duvarların köşe bölgelerinde kullanılmaktadır. Seslerin düzenlenmesi işleminde görev görür. Duvar köşe bass kırıcı sünger olarakta bilinmektedir. Akçak frekanslı seslerde yüksek performanssa sahiptir.

Bass seslerinin kontrol altına alınması gereken ortamlarda iki duvarın bitiştiği bölgeye uygulanarak kullanılmaktadır. Bass trap akustik sünger ve diğer akustik süngerler ile birlikte kullanılır. Boyutları 40 x 40 x 40 cm, 30 x 30 x 30 cm, 20 x 20 x 20 cm, 10 x 10 x 10 cm olarak üretilmektedir. Dilediğiniz boyuttaki 30 dns yoğunluktaki bass küpünü seçerek kullanabilirsiniz.

Akustik bass küpü seslerin düzene girmesini sağlar. Yankılanma problemini giderir. Seslerin net ve kaliteli algılanmasını sağlar. Stüdyo, ses kayıt odası, müzik odası, bateri odası, piyano odası, televizyon stüdyosu, radyo stüdyosu, akustik oda, prova odası gibi vb. mekanlarda kullanılabilmektedir. Akustik sünger sınıfına giren ses kırıcı özellikte bir süngerdir.

Akustik bass küpü hafif bir malzemedir. Yapıştırılarak kullanılacağı bölgeye uygulanmaktadır. Yapıştırma çalışması için solid bazlı bir yapıştırıcı üretilmektedir. Bu yapıştırıcı bir rulo ile bass küpü nün uygulanacağı bölgeye sürülür. Daha sonra sünger hafifçe bastırılarak yapıştırılır. Bass küpünü firmamızdan temin edebilir ve uygulama çalışmasını profesyonel ekinimize yaptırabilirsiniz.

Ses Yalıtım Süngeri

Anasayfa

Ses Yalıtımı

Ses Yalıtım Süngeri

Ses Yalıtım Malzemeleri

Akustik Panel

Sertifikalar

Hakkımızda

İletişim

BEYAZ MELAMİN PİRAMİT

Melamin Piramit Sünger

Basotect Piramit Sünger 50cm*125cm Ebatında - 40mm / 50mm / 70mm Kalınlığında - BEYAZ / GRİ RENKTE ve İstenildiğinde Kendinden Yapışkanlı Modeli Ses Yalıtımı Malzemesi Üretilebilir.

Basotect Piramit Sünger

BONDEX SÜNGER

Rebonded Bondex Sünger

Bondex Sünger 100cm*100cm Ebatında - 10mm/20mm/30mm/40mm/50mm Kalınlığında - 100-120-150 DNS ve İstenildiğinde Kendinden Yapışkanlı Modeli Üretilebilir.

Bondex Sünger

BEYAZ MELAMİN LABİRENT

Melamin Labirent Sünger

Basotect Labirent Sünger 50CM*125CM EBATINDA - 30MM / 40MM / 50MM KALINLIĞINDA - BEYAZ / GRİ RENKTE VE İSTENİLDİĞİNDE KENDİNDEN YAPIŞKANLI MODELİ ÜRETİLEBİLİR.

Basotect Labirent Sünger

BASS TRAP SÜNGER

Bass Trap Sünger

Bass Trap Sünger 30*30*50cm Ebatında - 30DNS yoğunluk bass trap ses yalıtım malzemesi üretilebilir. Bass Kırıcı olarak kullanılır.

Bass Trap Sünger

GRİ MELAMİN YUMURTA

Melamin Yumurta Sünger

Basotect Yumurta Sünger 50CM*125CM EBATINDA - 30MM / 40MM / 50MM KALINLIĞINDA - BEYAZ / GRİ RENKTE VE İSTENİLDİĞİNDE KENDİNDEN YAPIŞKANLI MODELİ ÜRETİLEBİLİR.

Basotect Yumurta Sünger

VİCOUSTİC FLEXİ SÜNGER

Vicoustic Flexi A50 Panel

Vicoustic A50 Panel 40mm / 50mm Kalınlığında - 50cm * 50cm Ebatında - 26 Dns ve kendiliğinden yapışkanlı modeli üretilmektedir.

Vicoustic A50 Panel

GRİ MELAMİN SPESİYAL

Melamin Spesiyal Sünger

Basotect Spesiyal Sünger 50CM*125CM EBATINDA - 20mm / 30MM / 40MM / 50MM KALINLIĞINDA - BEYAZ/ GRİ RENKTE VE İSTENİLDİĞİNDE KENDİNDEN YAPIŞKANLI MODELİ ÜRETİLEBİLİR.

Basotect Spesiyal Sünger

TEKNO TOUCH SÜNGER

Tekno Touch Sünger

Tekno Touch Sünger 50*50mm Ebatında - 40mm / 50mm Kalınlığında - Renk kataloğunda bulunan renklerde ve kendinden yapışkanlı modelde üretilebilir.

Renkli Kadife Yüzeyli Sünger

BİZE ULAŞIN

SES YALITIM MALZEMELERİ SATIŞ İRTİBAT

Satış İrtibat : 0216 592 93 16

Mail Adresi : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Adres :  Şerifali Mahallesi Alptekin Caddesi No:12/1 Ümraniye / İstanbul - TÜRKİYE