Bariyerli Bondeks Sünger

Bariyerli Bondeks Sünger

BARİYERLİ BONDEKS SÜNGERBondeks sünger yoğunluğu yüksek olan ve sıkıştırma işlemi ile meydana gelen ses kesici bir izolasyon malzemesidir. Ses bariyeri ise yüksek yoğunlukta elde edilen ses kesim değerleri yüksek olan bir üründür. Bondeks sünger ve ses bariyeri birbirine lamine edilerek bariyerli bondeks sünger oluşturulmaktadır. Böyle bir malzeme ile şiddetli gürültülerin ortamlar arası geçişleri engellenebilir.

Bondeks süngerin ses izolasyonunda tek başına yeterli gelmediği ortamlarda bariyerli modeli kullanılmaktadır. Tavan ve duvar ses yalıtım uygulamalarında ses kesici malzeme olarak uygulanmaktadır. Gerekli görülürse zemin ses izolasyon uygulamalarında da kullanılabilmektedir. Katlar arası zemin yada tavanda, daireler arası yan tarafa giden sesler için ise duvara uygulanarak seslerin geçişleri önlenmektedir.

Ses izolatörü bariyerli bondeks sünger darbe emici bir malzemedir. Ses yutma ve yalıtım performansı % 80 - % 90 oranlarındadır. Plaka boyutu 100 x 100 cm dir. Bondeks sünger ile ses bariyerinin toplam kalınlığı 70 mm(7 cm) dir. Ses yalıtım ihtiyacı duyulan ortamlarda kullanılabilecek ve en iyi performans alınabilecek malzemeler arasındadır.

Bariyerli bondeks sünger yapıştırılarak uygulanmaktadır. Uygulama çalışmasında kullanılmak üzere özel olarak üretilmiş bir yapıştırıcı mevcuttur. Bu solid bazlı yapıştırıcı bir rulo yardımıyla sürülmektedir. Yapıştırıcı sürüldükten sonraki adımda bariyerli bondeks sünger bastırılarak yapıştırılmaktadır. Ağır bir malzeme olduğu için uygulamada güçlü olmasından dolayı kendi yapıştırıcısı kullanılmalıdır. Bariyerli bondeks sünger kendinden yapışkanlı olarak temin edilebilmektedir.

Ses Yalıtım Süngeri

Anasayfa

Ses Yalıtımı

Ses Yalıtım Süngeri

Ses Yalıtım Malzemeleri

Akustik Panel

Sertifikalar

Hakkımızda

İletişim

BEYAZ MELAMİN PİRAMİT

Melamin Piramit Sünger

Basotect Piramit Sünger 50cm*125cm Ebatında - 40mm / 50mm / 70mm Kalınlığında - BEYAZ / GRİ RENKTE ve İstenildiğinde Kendinden Yapışkanlı Modeli Ses Yalıtımı Malzemesi Üretilebilir.

Basotect Piramit Sünger

BONDEX SÜNGER

Rebonded Bondex Sünger

Bondex Sünger 100cm*100cm Ebatında - 10mm/20mm/30mm/40mm/50mm Kalınlığında - 100-120-150 DNS ve İstenildiğinde Kendinden Yapışkanlı Modeli Üretilebilir.

Bondex Sünger

BEYAZ MELAMİN LABİRENT

Melamin Labirent Sünger

Basotect Labirent Sünger 50CM*125CM EBATINDA - 30MM / 40MM / 50MM KALINLIĞINDA - BEYAZ / GRİ RENKTE VE İSTENİLDİĞİNDE KENDİNDEN YAPIŞKANLI MODELİ ÜRETİLEBİLİR.

Basotect Labirent Sünger

BASS TRAP SÜNGER

Bass Trap Sünger

Bass Trap Sünger 30*30*50cm Ebatında - 30DNS yoğunluk bass trap ses yalıtım malzemesi üretilebilir. Bass Kırıcı olarak kullanılır.

Bass Trap Sünger

GRİ MELAMİN YUMURTA

Melamin Yumurta Sünger

Basotect Yumurta Sünger 50CM*125CM EBATINDA - 30MM / 40MM / 50MM KALINLIĞINDA - BEYAZ / GRİ RENKTE VE İSTENİLDİĞİNDE KENDİNDEN YAPIŞKANLI MODELİ ÜRETİLEBİLİR.

Basotect Yumurta Sünger

VİCOUSTİC FLEXİ SÜNGER

Vicoustic Flexi A50 Panel

Vicoustic A50 Panel 40mm / 50mm Kalınlığında - 50cm * 50cm Ebatında - 26 Dns ve kendiliğinden yapışkanlı modeli üretilmektedir.

Vicoustic A50 Panel

GRİ MELAMİN SPESİYAL

Melamin Spesiyal Sünger

Basotect Spesiyal Sünger 50CM*125CM EBATINDA - 20mm / 30MM / 40MM / 50MM KALINLIĞINDA - BEYAZ/ GRİ RENKTE VE İSTENİLDİĞİNDE KENDİNDEN YAPIŞKANLI MODELİ ÜRETİLEBİLİR.

Basotect Spesiyal Sünger

TEKNO TOUCH SÜNGER

Tekno Touch Sünger

Tekno Touch Sünger 50*50mm Ebatında - 40mm / 50mm Kalınlığında - Renk kataloğunda bulunan renklerde ve kendinden yapışkanlı modelde üretilebilir.

Renkli Kadife Yüzeyli Sünger

BİZE ULAŞIN

SES YALITIM MALZEMELERİ SATIŞ İRTİBAT

Satış İrtibat : 0216 592 93 16

Mail Adresi : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Adres :  Şerifali Mahallesi Alptekin Caddesi No:12/1 Ümraniye / İstanbul - TÜRKİYE