Bariyerli Akustik Sünger

Bariyerli Akustik Sünger

BARİYERLİ AKUSTİK SÜNGERBariyerli akustik süngerlerin arasına ağır kurşun ses bariyeri lamine edilerek bariyerli akustik sünger oluşturulmaktadır. Akustik süngerlerin arasına ses bariyeri koyulmasının nedeni tek başlarına yeterli oranda ses yalıtım performansı sağlayamamalarıdır. Ses bariyerli ile birlikte akustik sünger yüksek ss yalıtım performansı sergiler. İstenilen oranda ses yalıtımı sağlanabilir.

Akustik sünger kullanım amacı seslerin düzene koyulması ve kalitesini kaybetmemesidir. Yankı önleyici özellikteki akustik süngerler sayesinde sesler daha kaliteli ve net algılanır. Seslerin bozulmaya uğramasına imkan vermez. Tavan ve duvarlarda kullanılır. Yüzey kısmında bulunan akustik sünger çeşitli formlarda temin edilebilir. Dilediğiniz desendeki akustik süngerin bariyerli modelidi sipariş verebilirsiniz.

Akustik süngerin orta bölümünde lamine edilmiş olan ses bariyeri yüksek yoğunlukta elde edilmektedir. Ses izolatörü ve ses kesici yetenekte olan ses bariyeri yüksek ses yalıtım performansına sahiptir. Ses seviyesi yüksek olan frekansların ortamlar arası geçiş yapmasına müsade etmez. Akustik sünger ile birlikte kullanıldığında daha sağlam bir izolasyon görevi görmektedir.

Bariyerli akustik sünger 2 farklı ses yalıtım malzemesinin birbirlerine lamine edilme işleminden sonra meydana gelmektedir. Uygulama şekli yapıştırılarak yapılmaktadır. Bu işlem için özel olarak üretilen solid bazlı yapıştırıcı kullanılır. Bu yapıştırıcı bir rulo yardımıyla süngerin kaplanacağı duvar yada tavana sürülür. Bir sonraki işlem ise süngerin bastırılarak yapıştırılması olacaktır. Bariyerli akustik sünger kendinden yapışkanlı olarak elde edilebilmektedir.

Ses Yalıtım Süngeri

Anasayfa

Ses Yalıtımı

Ses Yalıtım Süngeri

Ses Yalıtım Malzemeleri

Akustik Panel

Sertifikalar

Hakkımızda

İletişim

BEYAZ MELAMİN PİRAMİT

Melamin Piramit Sünger

Basotect Piramit Sünger 50cm*125cm Ebatında - 40mm / 50mm / 70mm Kalınlığında - BEYAZ / GRİ RENKTE ve İstenildiğinde Kendinden Yapışkanlı Modeli Ses Yalıtımı Malzemesi Üretilebilir.

Basotect Piramit Sünger

BONDEX SÜNGER

Rebonded Bondex Sünger

Bondex Sünger 100cm*100cm Ebatında - 10mm/20mm/30mm/40mm/50mm Kalınlığında - 100-120-150 DNS ve İstenildiğinde Kendinden Yapışkanlı Modeli Üretilebilir.

Bondex Sünger

BEYAZ MELAMİN LABİRENT

Melamin Labirent Sünger

Basotect Labirent Sünger 50CM*125CM EBATINDA - 30MM / 40MM / 50MM KALINLIĞINDA - BEYAZ / GRİ RENKTE VE İSTENİLDİĞİNDE KENDİNDEN YAPIŞKANLI MODELİ ÜRETİLEBİLİR.

Basotect Labirent Sünger

BASS TRAP SÜNGER

Bass Trap Sünger

Bass Trap Sünger 30*30*50cm Ebatında - 30DNS yoğunluk bass trap ses yalıtım malzemesi üretilebilir. Bass Kırıcı olarak kullanılır.

Bass Trap Sünger

GRİ MELAMİN YUMURTA

Melamin Yumurta Sünger

Basotect Yumurta Sünger 50CM*125CM EBATINDA - 30MM / 40MM / 50MM KALINLIĞINDA - BEYAZ / GRİ RENKTE VE İSTENİLDİĞİNDE KENDİNDEN YAPIŞKANLI MODELİ ÜRETİLEBİLİR.

Basotect Yumurta Sünger

VİCOUSTİC FLEXİ SÜNGER

Vicoustic Flexi A50 Panel

Vicoustic A50 Panel 40mm / 50mm Kalınlığında - 50cm * 50cm Ebatında - 26 Dns ve kendiliğinden yapışkanlı modeli üretilmektedir.

Vicoustic A50 Panel

GRİ MELAMİN SPESİYAL

Melamin Spesiyal Sünger

Basotect Spesiyal Sünger 50CM*125CM EBATINDA - 20mm / 30MM / 40MM / 50MM KALINLIĞINDA - BEYAZ/ GRİ RENKTE VE İSTENİLDİĞİNDE KENDİNDEN YAPIŞKANLI MODELİ ÜRETİLEBİLİR.

Basotect Spesiyal Sünger

TEKNO TOUCH SÜNGER

Tekno Touch Sünger

Tekno Touch Sünger 50*50mm Ebatında - 40mm / 50mm Kalınlığında - Renk kataloğunda bulunan renklerde ve kendinden yapışkanlı modelde üretilebilir.

Renkli Kadife Yüzeyli Sünger

BİZE ULAŞIN

SES YALITIM MALZEMELERİ SATIŞ İRTİBAT

Satış İrtibat : 0216 592 93 16

Mail Adresi : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Adres :  Şerifali Mahallesi Alptekin Caddesi No:12/1 Ümraniye / İstanbul - TÜRKİYE