Bariyerli Akustik Bondeks

Bariyerli Akustik Bondeks

BARİYERLİ AKUSTİK BONDEKSYüzey ön kısmında akustik sünger, alt arka kısmında rebonded bondeks süngerpan ve her ikisinin orta bölümünde ses kesici özellikteki ağır kurşun ses bariyeri lamine edilerek, bariyerli akustik bondeks oluşturulmaktadır. Bu ürün hem ses geçişlerinin önüne geçebilmek hemde seslerin düzene koyulması amacıyla ortam akustiğini kontrol altına almak için tavan ve duvarlarda uygulanmaktadır.

Bondeks sünger ve ses bariyeri sayesinde ortamlar arası geçiş yapan seslerin kesilmesi sağlanmaktadır. Gürültünün yoğun olduğu mekanlarda ortama ses girişi yada şiddetli sesler varsa ortamdan dışarı ses çıkışı engellenir. Ses izolatörü olan bariyerli akustik bondeks darbe emici özellikte, sesi absorbe eden ve sönümleyen, ortam akustiği düzenleyen bir malzemedir.

Yüzeyinde bulunan akustik sünger ortamlarda yankılanma, eko, çınlama gibi ses sorunlarını giderip seslerin kalitesi bozulmaya uğramadan başarılı bir şekilde aktarılarak ve net algılanmasını sağlamaktadır. Akustik süngerleri farklı formda temin edebilirsiniz. Mekanlarınıza uygun olarak dekoratif bir şekilde kullanabilirsiniz. Akustik süngerlerde yanmazlık özelliği mevcuttur.

Bariyerli bondeks sünger 3 malzemenin lamine edilmesiyle meydana gelir. Bu malzeme yapıştırılarak uygulanır. Uygulama için özel yapıştırıcısı bulunmaktadır. Solid bazlı yapıştırıcısı rulo ile malzemenin uygulanacağı bölgeye sürülmektedir. Bir sonraki adımda ise malzeme bastırılarak yapıştırılmaktadır. Sağlıklı bir yapıştırma işlemi için kendi yapıştırıcısının kullanımı önemlidir. Güçlü bir yapıştırıcı olduğu için sağlam bir şekilde uygulanır.

Ses Yalıtım Süngeri

Anasayfa

Ses Yalıtımı

Ses Yalıtım Süngeri

Ses Yalıtım Malzemeleri

Akustik Panel

Sertifikalar

Hakkımızda

İletişim

BEYAZ MELAMİN PİRAMİT

Melamin Piramit Sünger

Basotect Piramit Sünger 50cm*125cm Ebatında - 40mm / 50mm / 70mm Kalınlığında - BEYAZ / GRİ RENKTE ve İstenildiğinde Kendinden Yapışkanlı Modeli Ses Yalıtımı Malzemesi Üretilebilir.

Basotect Piramit Sünger

BONDEX SÜNGER

Rebonded Bondex Sünger

Bondex Sünger 100cm*100cm Ebatında - 10mm/20mm/30mm/40mm/50mm Kalınlığında - 100-120-150 DNS ve İstenildiğinde Kendinden Yapışkanlı Modeli Üretilebilir.

Bondex Sünger

BEYAZ MELAMİN LABİRENT

Melamin Labirent Sünger

Basotect Labirent Sünger 50CM*125CM EBATINDA - 30MM / 40MM / 50MM KALINLIĞINDA - BEYAZ / GRİ RENKTE VE İSTENİLDİĞİNDE KENDİNDEN YAPIŞKANLI MODELİ ÜRETİLEBİLİR.

Basotect Labirent Sünger

BASS TRAP SÜNGER

Bass Trap Sünger

Bass Trap Sünger 30*30*50cm Ebatında - 30DNS yoğunluk bass trap ses yalıtım malzemesi üretilebilir. Bass Kırıcı olarak kullanılır.

Bass Trap Sünger

GRİ MELAMİN YUMURTA

Melamin Yumurta Sünger

Basotect Yumurta Sünger 50CM*125CM EBATINDA - 30MM / 40MM / 50MM KALINLIĞINDA - BEYAZ / GRİ RENKTE VE İSTENİLDİĞİNDE KENDİNDEN YAPIŞKANLI MODELİ ÜRETİLEBİLİR.

Basotect Yumurta Sünger

VİCOUSTİC FLEXİ SÜNGER

Vicoustic Flexi A50 Panel

Vicoustic A50 Panel 40mm / 50mm Kalınlığında - 50cm * 50cm Ebatında - 26 Dns ve kendiliğinden yapışkanlı modeli üretilmektedir.

Vicoustic A50 Panel

GRİ MELAMİN SPESİYAL

Melamin Spesiyal Sünger

Basotect Spesiyal Sünger 50CM*125CM EBATINDA - 20mm / 30MM / 40MM / 50MM KALINLIĞINDA - BEYAZ/ GRİ RENKTE VE İSTENİLDİĞİNDE KENDİNDEN YAPIŞKANLI MODELİ ÜRETİLEBİLİR.

Basotect Spesiyal Sünger

TEKNO TOUCH SÜNGER

Tekno Touch Sünger

Tekno Touch Sünger 50*50mm Ebatında - 40mm / 50mm Kalınlığında - Renk kataloğunda bulunan renklerde ve kendinden yapışkanlı modelde üretilebilir.

Renkli Kadife Yüzeyli Sünger

BİZE ULAŞIN

SES YALITIM MALZEMELERİ SATIŞ İRTİBAT

Satış İrtibat : 0216 592 93 16

Mail Adresi : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Adres :  Şerifali Mahallesi Alptekin Caddesi No:12/1 Ümraniye / İstanbul - TÜRKİYE