Kumaş Kaplı Panel

Kumaş Kaplı Duvar ve Tavan Paneli

Kumaş Kaplı Duvar ve Tavan Panelleri içerisinde cam yünü bulunan dış yüzeyine ses emici ve birçok renk seçeneğine sahip olan akustik kumaş kullanılan akustik panel modelidir. 20mm ve 40mm kalınlığında ses yalıtım üretilir. Çok yüksek metrajda malzeme isteğinde bulunan müşterilerimiz için özel boyutlandırma yapmaktayız.

Kumaş Kaplı Duvar Paneli

Akustik kumaş kaplı paneller ortamdaki eko diye adlandırdığımız sesin önlenmesi için tercih edilir. Dekoratif olması, farklı renk seçenekleriyle ortam akustiğini arttırması ve parçalanma kopma durumunun olmaması bu malzeme tercih edilmesindeki en büyük sebeplerden bazılarıdır. Genellikle ortam akustiğinin elde edilmesi gereken mekanlarda tercih edilerek istenen sonuç elde edilir.

Kumaş Kaplı Panel

Özellikle konuşma seslerinin duvara çarpıp yansıması durumunda oluşan rahatsızlığı önlemek için birebir üründür. Toplantı salonları, çağrı merkezleri, sinema salonları, ofis çalışma odası, müzik odası gibi ortamlarda kullanılabilir. Uygulaması için aks rapid yapıştırıcı tercih edebilirsiniz. Hatta kendinden yapışkanlı kumaş kaplı panel isteğinde bulunduğunuzda uygulama sizin için daha kolay hale gelmektedir.

Akustik Duvar Paneli

Kumaş Kaplı Tavan Paneli

Ses Yalıtım Süngeri

Anasayfa

Ses Yalıtımı

Ses Yalıtım Süngeri

Ses Yalıtım Malzemeleri

Akustik Panel

Sertifikalar

Hakkımızda

İletişim

BEYAZ MELAMİN PİRAMİT

Melamin Piramit Sünger

Basotect Piramit Sünger 50cm*125cm Ebatında - 40mm / 50mm / 70mm Kalınlığında - BEYAZ / GRİ RENKTE ve İstenildiğinde Kendinden Yapışkanlı Modeli Ses Yalıtımı Malzemesi Üretilebilir.

Basotect Piramit Sünger

BONDEX SÜNGER

Rebonded Bondex Sünger

Bondex Sünger 100cm*100cm Ebatında - 10mm/20mm/30mm/40mm/50mm Kalınlığında - 100-120-150 DNS ve İstenildiğinde Kendinden Yapışkanlı Modeli Üretilebilir.

Bondex Sünger

BEYAZ MELAMİN LABİRENT

Melamin Labirent Sünger

Basotect Labirent Sünger 50CM*125CM EBATINDA - 30MM / 40MM / 50MM KALINLIĞINDA - BEYAZ / GRİ RENKTE VE İSTENİLDİĞİNDE KENDİNDEN YAPIŞKANLI MODELİ ÜRETİLEBİLİR.

Basotect Labirent Sünger

BASS TRAP SÜNGER

Bass Trap Sünger

Bass Trap Sünger 30*30*50cm Ebatında - 30DNS yoğunluk bass trap ses yalıtım malzemesi üretilebilir. Bass Kırıcı olarak kullanılır.

Bass Trap Sünger

GRİ MELAMİN YUMURTA

Melamin Yumurta Sünger

Basotect Yumurta Sünger 50CM*125CM EBATINDA - 30MM / 40MM / 50MM KALINLIĞINDA - BEYAZ / GRİ RENKTE VE İSTENİLDİĞİNDE KENDİNDEN YAPIŞKANLI MODELİ ÜRETİLEBİLİR.

Basotect Yumurta Sünger

VİCOUSTİC FLEXİ SÜNGER

Vicoustic Flexi A50 Panel

Vicoustic A50 Panel 40mm / 50mm Kalınlığında - 50cm * 50cm Ebatında - 26 Dns ve kendiliğinden yapışkanlı modeli üretilmektedir.

Vicoustic A50 Panel

GRİ MELAMİN SPESİYAL

Melamin Spesiyal Sünger

Basotect Spesiyal Sünger 50CM*125CM EBATINDA - 20mm / 30MM / 40MM / 50MM KALINLIĞINDA - BEYAZ/ GRİ RENKTE VE İSTENİLDİĞİNDE KENDİNDEN YAPIŞKANLI MODELİ ÜRETİLEBİLİR.

Basotect Spesiyal Sünger

TEKNO TOUCH SÜNGER

Tekno Touch Sünger

Tekno Touch Sünger 50*50mm Ebatında - 40mm / 50mm Kalınlığında - Renk kataloğunda bulunan renklerde ve kendinden yapışkanlı modelde üretilebilir.

Renkli Kadife Yüzeyli Sünger

BİZE ULAŞIN

SES YALITIM MALZEMELERİ SATIŞ İRTİBAT

Satış İrtibat : 0216 592 93 16

Mail Adresi : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Adres :  Şerifali Mahallesi Alptekin Caddesi No:12/1 Ümraniye / İstanbul - TÜRKİYE