Sinema Salonu Ses Yalıtımı

Sinema Salonu Ses Yalıtımı

Sinema salonu ses yalıtım uygulama ses kesici özellikteki izolasyon malzemeleri ve akustik yetenekteki sünger yada paneller ile yapılan  bir çalışmadır. Kullanılacak akustik ürünler dekoratif özellikte seçilebilir. Salondaki ses frekansının şiddetine göre malzeme seçilmelidir. Ses giriş ve çıkışlarının önüne geçmek ve ortam akustiği düzenlemek için uygulama çalışmaları yapmaktayız.

Sinema Ses Yalıtımı

Ses geçişlerinin kayba uğratılması, ses kesici malzemeler ile gerçekleştirilmektedir. Sinema salonunda dış ortamdan gelecek sesler film sırasında seyircileri rahatsız edebilir. Ortamdan dış mekana çıkan gürültüler çevreyi rahatsız edebilir. Huzurlu ve rahat bir ortam oluşturabilmek adına tavan, duvar ve zemin ses yalıtım uygulamaları yapılmaktadır. Ses kesici özellikteki malzemeler ile salona giren sesler ve ortamda dışarı çıkan gürültüler engellenebilmektedir.

Sinema Yankı Yalıtımı

Sinema salonunda ses yalıtım sorunu çözüldükten sonraki adım ortamın akustiğidir. Yankı, eko gibi sorunlar yaşanmaması için tavan ve duvarlara akustik yetenekteki malzemeler uygulanmaktadır. Akustik sünger yada paneller ile ses sorunları giderilebilir. Akustik özellikteki malzemeler ile sesler daha kaliteli ve net algılanmaktadır.

Sinema Akustik Yalıtım

Dilerseniz dekoratif ürünler kullanıp sinema salonuna dekoratiflik ve şık bir görünüm kazandırabilirsiniz. Yanmaz özellikte ve bakteri üretmeyen akustik ürünlerde mevcuttur. Daha detaylı bigli edinmek istiyorsanız bize ulaşıp danışabilirsiniz.

Sinema Salonu Ses Yalıtımı

Ses Yalıtım Süngeri

Anasayfa

Ses Yalıtımı

Ses Yalıtım Süngeri

Ses Yalıtım Malzemeleri

Akustik Panel

Sertifikalar

Hakkımızda

İletişim

BEYAZ MELAMİN PİRAMİT

Melamin Piramit Sünger

Basotect Piramit Sünger 50cm*125cm Ebatında - 40mm / 50mm / 70mm Kalınlığında - BEYAZ / GRİ RENKTE ve İstenildiğinde Kendinden Yapışkanlı Modeli Ses Yalıtımı Malzemesi Üretilebilir.

Basotect Piramit Sünger

BONDEX SÜNGER

Rebonded Bondex Sünger

Bondex Sünger 100cm*100cm Ebatında - 10mm/20mm/30mm/40mm/50mm Kalınlığında - 100-120-150 DNS ve İstenildiğinde Kendinden Yapışkanlı Modeli Üretilebilir.

Bondex Sünger

BEYAZ MELAMİN LABİRENT

Melamin Labirent Sünger

Basotect Labirent Sünger 50CM*125CM EBATINDA - 30MM / 40MM / 50MM KALINLIĞINDA - BEYAZ / GRİ RENKTE VE İSTENİLDİĞİNDE KENDİNDEN YAPIŞKANLI MODELİ ÜRETİLEBİLİR.

Basotect Labirent Sünger

BASS TRAP SÜNGER

Bass Trap Sünger

Bass Trap Sünger 30*30*50cm Ebatında - 30DNS yoğunluk bass trap ses yalıtım malzemesi üretilebilir. Bass Kırıcı olarak kullanılır.

Bass Trap Sünger

GRİ MELAMİN YUMURTA

Melamin Yumurta Sünger

Basotect Yumurta Sünger 50CM*125CM EBATINDA - 30MM / 40MM / 50MM KALINLIĞINDA - BEYAZ / GRİ RENKTE VE İSTENİLDİĞİNDE KENDİNDEN YAPIŞKANLI MODELİ ÜRETİLEBİLİR.

Basotect Yumurta Sünger

VİCOUSTİC FLEXİ SÜNGER

Vicoustic Flexi A50 Panel

Vicoustic A50 Panel 40mm / 50mm Kalınlığında - 50cm * 50cm Ebatında - 26 Dns ve kendiliğinden yapışkanlı modeli üretilmektedir.

Vicoustic A50 Panel

GRİ MELAMİN SPESİYAL

Melamin Spesiyal Sünger

Basotect Spesiyal Sünger 50CM*125CM EBATINDA - 20mm / 30MM / 40MM / 50MM KALINLIĞINDA - BEYAZ/ GRİ RENKTE VE İSTENİLDİĞİNDE KENDİNDEN YAPIŞKANLI MODELİ ÜRETİLEBİLİR.

Basotect Spesiyal Sünger

TEKNO TOUCH SÜNGER

Tekno Touch Sünger

Tekno Touch Sünger 50*50mm Ebatında - 40mm / 50mm Kalınlığında - Renk kataloğunda bulunan renklerde ve kendinden yapışkanlı modelde üretilebilir.

Renkli Kadife Yüzeyli Sünger

BİZE ULAŞIN

SES YALITIM MALZEMELERİ SATIŞ İRTİBAT

Satış İrtibat : 0216 592 93 16

Mail Adresi : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Adres :  Şerifali Mahallesi Alptekin Caddesi No:12/1 Ümraniye / İstanbul - TÜRKİYE