Ses Kayıt Odası Ses Yalıtımı

Ses Kayıt Odası Ses Yalıtımı

Ses kayıt odası ses yalıtımı profesyonel çalışmaların oluşturulduğu bir ortamdır. Çalışmalarda kayıtların kaliteli bir biçimde meydana getirilebilmesi amacıyla odanın akustiği ve ses yalıtımı önemlidir. Dış ortamdan gelebilecek her türlü ses kayıt esnasında çalışmalarda hataya neden olmaktadır. Tekrar baştan kayıt alınması gerekebilir. Bu nedenle ses kayıt odasında ses yalıtımı önemli bir konudur.

Ses Kayıt Odası Ses Yalıtımı

Ses kesici özellikteki malzemelerin, kayıt odasına ses sızan bölgelere uygulaması yapılarak ortama ses girişleri kayba uğratılır. Dış ortam sesleri mekana girmezse çalışmalar daha rahat yürütülür. Ses yalıtım uygulaması yaptırmak istiyorsanız bize ulaşıp teknik ve profesyonel ekibimize çalışma yaptırabilirsiniz. Ses yalıtım işlemi yapıldıktan sonraki adım ise kayıt odasındaki akustiktir. Ortamdaki akustikte ses yalıtımı kadar önemlidir. 

Akustik Ses Yalıtımı

Ses kayıt odasında akustik iyi bir seviyede değil ise ortamda yankılanma, eko gibi unsurlar oluşabilir yada kayıt sırasında sesler kalitesiz aktarılabilir. Yapılacak kayıt hatasız olmalı ve sesler net kaliteli bir şekilde algılanmalıdır. Bu sorun akustik yetenekteki sünger yada panellerin kaplanmasıyla çözülmektedir. Tavan ve duvarlara akustik süngerler yada paneller uygulanır. Dilerseniz ortamda dekoratiflik kazandırmak adına renkli ve özel tasarlanmış olan dekoratif ürünler kullanabilirsiniz.

Ses Kayıt Odası Ses Yalıtım Uygulaması

Akustik Ses Düzenleme

Ses Yalıtım Süngeri

Anasayfa

Ses Yalıtımı

Ses Yalıtım Süngeri

Ses Yalıtım Malzemeleri

Akustik Panel

Sertifikalar

Hakkımızda

İletişim

BEYAZ MELAMİN PİRAMİT

Melamin Piramit Sünger

Basotect Piramit Sünger 50cm*125cm Ebatında - 40mm / 50mm / 70mm Kalınlığında - BEYAZ / GRİ RENKTE ve İstenildiğinde Kendinden Yapışkanlı Modeli Ses Yalıtımı Malzemesi Üretilebilir.

Basotect Piramit Sünger

BONDEX SÜNGER

Rebonded Bondex Sünger

Bondex Sünger 100cm*100cm Ebatında - 10mm/20mm/30mm/40mm/50mm Kalınlığında - 100-120-150 DNS ve İstenildiğinde Kendinden Yapışkanlı Modeli Üretilebilir.

Bondex Sünger

BEYAZ MELAMİN LABİRENT

Melamin Labirent Sünger

Basotect Labirent Sünger 50CM*125CM EBATINDA - 30MM / 40MM / 50MM KALINLIĞINDA - BEYAZ / GRİ RENKTE VE İSTENİLDİĞİNDE KENDİNDEN YAPIŞKANLI MODELİ ÜRETİLEBİLİR.

Basotect Labirent Sünger

BASS TRAP SÜNGER

Bass Trap Sünger

Bass Trap Sünger 30*30*50cm Ebatında - 30DNS yoğunluk bass trap ses yalıtım malzemesi üretilebilir. Bass Kırıcı olarak kullanılır.

Bass Trap Sünger

GRİ MELAMİN YUMURTA

Melamin Yumurta Sünger

Basotect Yumurta Sünger 50CM*125CM EBATINDA - 30MM / 40MM / 50MM KALINLIĞINDA - BEYAZ / GRİ RENKTE VE İSTENİLDİĞİNDE KENDİNDEN YAPIŞKANLI MODELİ ÜRETİLEBİLİR.

Basotect Yumurta Sünger

VİCOUSTİC FLEXİ SÜNGER

Vicoustic Flexi A50 Panel

Vicoustic A50 Panel 40mm / 50mm Kalınlığında - 50cm * 50cm Ebatında - 26 Dns ve kendiliğinden yapışkanlı modeli üretilmektedir.

Vicoustic A50 Panel

GRİ MELAMİN SPESİYAL

Melamin Spesiyal Sünger

Basotect Spesiyal Sünger 50CM*125CM EBATINDA - 20mm / 30MM / 40MM / 50MM KALINLIĞINDA - BEYAZ/ GRİ RENKTE VE İSTENİLDİĞİNDE KENDİNDEN YAPIŞKANLI MODELİ ÜRETİLEBİLİR.

Basotect Spesiyal Sünger

TEKNO TOUCH SÜNGER

Tekno Touch Sünger

Tekno Touch Sünger 50*50mm Ebatında - 40mm / 50mm Kalınlığında - Renk kataloğunda bulunan renklerde ve kendinden yapışkanlı modelde üretilebilir.

Renkli Kadife Yüzeyli Sünger

BİZE ULAŞIN

SES YALITIM MALZEMELERİ SATIŞ İRTİBAT

Satış İrtibat : 0216 592 93 16

Mail Adresi : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Adres :  Şerifali Mahallesi Alptekin Caddesi No:12/1 Ümraniye / İstanbul - TÜRKİYE