İzmir Ses Yalıtımı

İzmir Ses Yalıtımı | Ses Yalıtım Süngeri İzmir

 

Ses yalıtımı gürültüden duyulan rahatsızlıktan ötürü ses yalıtım malzemeleri kullanılarak yapılan uygulamalardır. Tekno Sünger olarak bu hizmetin İstanbul dışına çıkması adına İzmir de bayi oluşturarak kalitemizi daha yaygın hale getirdik. İzmir ses yalıtımı firması olarak çağrı merkezi, ofis, sinema salonu, ses kayıt odası gibi birçok alanda oluşan tiz sesler, bass sesleri veya gürültüyü engellemekteyiz. Bu uygulamalarda kullanılacak akustik sünger İzmir'deki şubemizde bulunmaktadır. Kullanılan akustik süngerler, yanmaz akustik piramit sünger, yanmaz akustik yumurta sünger, yanmaz akustik spesiyal sünger, yanmaz akustik labirent sünger, yanmaz akustik düz sünger, basotect melamin sünger, beyaz melamin sünger, gri melamin süngerdir. (bu süngerlerde yüzey formu; piramit, yumurta, special, labirent, düz). 

Bu akustik süngerlerden ziyade birde dekoratif ve ses emici olan düşük yoğunlukta farklı renk ve modellere sahip süngerler bulunmaktadır. Bu süngerler; renkli tekno touch sünger, zigzag panel, piramit panel, bass küpü, köşe bass kırıcı panel, vicoustic flexi a50 süngerdir. Yankının şiddetine ve çarpıp geri yansıma noktasına göre bu süngerlerin kullanım bölgesi değişmektedir. Kimi köşelerde kullanılsa da diğerleri duvar veya tavanda konumlandırılır. 

Sesin şiddetine göre kullanılacak ses yalıtım süngeri İzmir'deki şubemizde de mevcuttur. Bu süngerler rebonded bondeks süngerpan, ağır ses bariyeri lamineli akustik bariyerli sünger, bariyerli melamin sünger, bariyerli akustik bondeks süngerpan, bariyerli süngerpandır. Bu süngerlerden akustik olanları akustik ortamda görünür şekilde kullanılarak hem yankı hemde ses engellenir. Diğerleri akustik açıdan yüksek olmadığından dolayı duvar veya tavanda alçıpan veya akustik süngerin altında kullanılır. Dış yüzey istenilene göre tasarlanabilir. Ses yalıtımı ve ses izolasyonunda en etkili ses yalıtım malzemeleri bunlardır.

Ortama göre kullanılan malzemelerin farklılaştığından söz ettik. Sünger yerine akustik panel tercih ederek hem modelde hemde birçok renk seçeneğine sahip olan akustik panel izmir şubemizde bulunmaktadır. Bu paneller akustik ara bölücü paravan, akustik masa bölücü seperatör, akustik sarkık baffle, akustik yüzer tavan paneli altıgen tavan paneli ve akustik kumaş kaplı duvar ve tavan panelleridir. Ses yutum oranı aynıdır çünkü hepsinin içerisinde cam yünü ve dış yüzeyinde yankı ve ses emici akustik kumaş kullanılmaktadır. İstenilen ebatlarda ve renkte üretilerek her mekana uyum sağlar ve ortam akustiğini yüksek tutar. 

Bu malzemelerden başka zeminde, duvarda veya tavanda farklı bir akustik çalışma yapmak için kullanılan ses yalıtım malzemesi İzmir şubemizde bulunmaktadır. Bu malzemeler heraklite ahşap yünü levha, zemin kauçuk levha, titreşim alıcı mantar şiltesi, titreşim engelleyici mantarlı kauçuk levha, ses yalıtım bandı, ağır ses bariyeri ve kauçuk tabanlı akustik halıdır.

Ses Yalıtım Süngeri

Anasayfa

Ses Yalıtımı

Ses Yalıtım Süngeri

Ses Yalıtım Malzemeleri

Akustik Panel

Sertifikalar

Hakkımızda

İletişim

BEYAZ MELAMİN PİRAMİT

Melamin Piramit Sünger

Basotect Piramit Sünger 50cm*125cm Ebatında - 40mm / 50mm / 70mm Kalınlığında - BEYAZ / GRİ RENKTE ve İstenildiğinde Kendinden Yapışkanlı Modeli Ses Yalıtımı Malzemesi Üretilebilir.

Basotect Piramit Sünger

BONDEX SÜNGER

Rebonded Bondex Sünger

Bondex Sünger 100cm*100cm Ebatında - 10mm/20mm/30mm/40mm/50mm Kalınlığında - 100-120-150 DNS ve İstenildiğinde Kendinden Yapışkanlı Modeli Üretilebilir.

Bondex Sünger

BEYAZ MELAMİN LABİRENT

Melamin Labirent Sünger

Basotect Labirent Sünger 50CM*125CM EBATINDA - 30MM / 40MM / 50MM KALINLIĞINDA - BEYAZ / GRİ RENKTE VE İSTENİLDİĞİNDE KENDİNDEN YAPIŞKANLI MODELİ ÜRETİLEBİLİR.

Basotect Labirent Sünger

BASS TRAP SÜNGER

Bass Trap Sünger

Bass Trap Sünger 30*30*50cm Ebatında - 30DNS yoğunluk bass trap ses yalıtım malzemesi üretilebilir. Bass Kırıcı olarak kullanılır.

Bass Trap Sünger

GRİ MELAMİN YUMURTA

Melamin Yumurta Sünger

Basotect Yumurta Sünger 50CM*125CM EBATINDA - 30MM / 40MM / 50MM KALINLIĞINDA - BEYAZ / GRİ RENKTE VE İSTENİLDİĞİNDE KENDİNDEN YAPIŞKANLI MODELİ ÜRETİLEBİLİR.

Basotect Yumurta Sünger

VİCOUSTİC FLEXİ SÜNGER

Vicoustic Flexi A50 Panel

Vicoustic A50 Panel 40mm / 50mm Kalınlığında - 50cm * 50cm Ebatında - 26 Dns ve kendiliğinden yapışkanlı modeli üretilmektedir.

Vicoustic A50 Panel

GRİ MELAMİN SPESİYAL

Melamin Spesiyal Sünger

Basotect Spesiyal Sünger 50CM*125CM EBATINDA - 20mm / 30MM / 40MM / 50MM KALINLIĞINDA - BEYAZ/ GRİ RENKTE VE İSTENİLDİĞİNDE KENDİNDEN YAPIŞKANLI MODELİ ÜRETİLEBİLİR.

Basotect Spesiyal Sünger

TEKNO TOUCH SÜNGER

Tekno Touch Sünger

Tekno Touch Sünger 50*50mm Ebatında - 40mm / 50mm Kalınlığında - Renk kataloğunda bulunan renklerde ve kendinden yapışkanlı modelde üretilebilir.

Renkli Kadife Yüzeyli Sünger

BİZE ULAŞIN

SES YALITIM MALZEMELERİ SATIŞ İRTİBAT

Satış İrtibat : 0216 592 93 16

Mail Adresi : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Adres :  Şerifali Mahallesi Alptekin Caddesi No:12/1 Ümraniye / İstanbul - TÜRKİYE