Ev Sinema Odası Ses Yalıtım

Ev Sinema Odası Ses Yalıtımı

Ev Ses Yalıtımı ile evinizde sinema odası mevcut ise yada oluşturmak istiyorsanız, film seyrederken sesler nedeniyle komşularınız rahatsızlık duyabilir. Sinema modunda izleyeceğiniz filmlerin yaydığı gürültünün ortam dışına çıkmaması amacıyla bir ses yalıtım çalışması yapılmalıdır. Bu sorunun çözümü ses kesici malzemelerin uygulanması ile gerçekleştirilmektedir.

Ev Sinema Odası Ses Yalıtımı

Ses kesici özellikteki izolasyon malzemeleri yan daireler için duvarlara, üst kata gidiyorsa tavana, alt kat için ise zemine uygulanmaktadır. Ses kesici özellikteki yalıtım süngerleri ile ses geçişleri istenilen oranda kayba uğratılır. Etrafa rahatsızlık vermeden huzurlu bir şekilde filmlerinizi seyredebilirsiniz. Ev sinema odası ses yalıtım uygulaması yaptırmak istiyorsanız bize ulaşarak tecrübeli ve profesyonel ekibimize çalışma yaptırabilirsiniz.

Ev Sinema Odası Yankı Yalıtımı

Ev sinema odasında ses geçiş problemleri giderildikten sonra akustik düzenin istenilen düzeyde kalması için akustik yetenekteki ürünler ile bir çalışma yapılmaktadır. Yankı, çınlama ve eko gibi ses sorunlarının giderilip seslerin daha net ve kaliteli bozulmadan algılanabilmesi amacıyla tavan ve duvarlarda akustik süngerler kullanılabilir. Dilerseniz dekoratif özellikte renkli süngerler yada akustik paneller temin edebilirsiniz. Detaylı bilgi edinebilmek için bize danışabilirsiniz.

Ev Sinema Odası Akustik Yalıtımı

Home Cinema Ses Yalıtımı

Ses Yalıtım Süngeri

Anasayfa

Ses Yalıtımı

Ses Yalıtım Süngeri

Ses Yalıtım Malzemeleri

Akustik Panel

Sertifikalar

Hakkımızda

İletişim

BEYAZ MELAMİN PİRAMİT

Melamin Piramit Sünger

Basotect Piramit Sünger 50cm*125cm Ebatında - 40mm / 50mm / 70mm Kalınlığında - BEYAZ / GRİ RENKTE ve İstenildiğinde Kendinden Yapışkanlı Modeli Ses Yalıtımı Malzemesi Üretilebilir.

Basotect Piramit Sünger

BONDEX SÜNGER

Rebonded Bondex Sünger

Bondex Sünger 100cm*100cm Ebatında - 10mm/20mm/30mm/40mm/50mm Kalınlığında - 100-120-150 DNS ve İstenildiğinde Kendinden Yapışkanlı Modeli Üretilebilir.

Bondex Sünger

BEYAZ MELAMİN LABİRENT

Melamin Labirent Sünger

Basotect Labirent Sünger 50CM*125CM EBATINDA - 30MM / 40MM / 50MM KALINLIĞINDA - BEYAZ / GRİ RENKTE VE İSTENİLDİĞİNDE KENDİNDEN YAPIŞKANLI MODELİ ÜRETİLEBİLİR.

Basotect Labirent Sünger

BASS TRAP SÜNGER

Bass Trap Sünger

Bass Trap Sünger 30*30*50cm Ebatında - 30DNS yoğunluk bass trap ses yalıtım malzemesi üretilebilir. Bass Kırıcı olarak kullanılır.

Bass Trap Sünger

GRİ MELAMİN YUMURTA

Melamin Yumurta Sünger

Basotect Yumurta Sünger 50CM*125CM EBATINDA - 30MM / 40MM / 50MM KALINLIĞINDA - BEYAZ / GRİ RENKTE VE İSTENİLDİĞİNDE KENDİNDEN YAPIŞKANLI MODELİ ÜRETİLEBİLİR.

Basotect Yumurta Sünger

VİCOUSTİC FLEXİ SÜNGER

Vicoustic Flexi A50 Panel

Vicoustic A50 Panel 40mm / 50mm Kalınlığında - 50cm * 50cm Ebatında - 26 Dns ve kendiliğinden yapışkanlı modeli üretilmektedir.

Vicoustic A50 Panel

GRİ MELAMİN SPESİYAL

Melamin Spesiyal Sünger

Basotect Spesiyal Sünger 50CM*125CM EBATINDA - 20mm / 30MM / 40MM / 50MM KALINLIĞINDA - BEYAZ/ GRİ RENKTE VE İSTENİLDİĞİNDE KENDİNDEN YAPIŞKANLI MODELİ ÜRETİLEBİLİR.

Basotect Spesiyal Sünger

TEKNO TOUCH SÜNGER

Tekno Touch Sünger

Tekno Touch Sünger 50*50mm Ebatında - 40mm / 50mm Kalınlığında - Renk kataloğunda bulunan renklerde ve kendinden yapışkanlı modelde üretilebilir.

Renkli Kadife Yüzeyli Sünger

BİZE ULAŞIN

SES YALITIM MALZEMELERİ SATIŞ İRTİBAT

Satış İrtibat : 0216 592 93 16

Mail Adresi : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Adres :  Şerifali Mahallesi Alptekin Caddesi No:12/1 Ümraniye / İstanbul - TÜRKİYE