Çağrı Merkezi Ses Yalıtımı

Çağrı Merkezi Ses Yalıtımı

Ses Yalıtımı Çağrı merkezleri çalışan sayısı çok olan ortamlardır. Çalışanlar aynı anda telefon görüşmesi yaparken konuşma sesleri karmaşıklık oluşturur. Bu ses karmaşıklığı çalışanların işlerini olumsuz etkiler. Ortamda yankılanma gibi ses problemleride olabilir. Bu ses sorunlarının çözülmesi amacıyla çağrı merkezlerinde akustik ürünler ile bir uygulama yapılmaktadır.

Çağrı Merkezi Ses Yalıtımı

Masalar arasında seperasyon paneli kullanıp ses karmaşası önlenebilir. Akustik paravan ile alanları bölümlendirip ses karışıklığına son verebilirsiniz. Akustik yetenekteki süngerler yada kumaş paneller ile çağrı merkezinde ses sorunları giderilebilir. Ses karmaşası oluşumu engellenir. Yankı, çınlama, eko ve uğultu gibi sorunlar oluşmaz. Dilerseniz dekoratif bir görünüm oluşturabilmek için dekoratif ve renkli akustik süngerler yada kumaş paneller seçip kullanabilirsiniz. İstediğiniz renklerde dekoratif ürünleri temin edebilirsiniz.

Çağrı Merkezi Yankı Yalıtımı

Çağrı merkezlerinde akustik ses sorunları giderildikten sonra eğer dış ortam sesleri de çalışanları olumsuz etkileyecek oranda ortama giriyorsa bir ses yalıtım uygulaması yapılmalıdır. Dış ortam seslerinin kesilmesi amacıyla ses kesici malzemeler kullanılarak mekanda ses izolasyonu sağlanabilir.

Çağrı Merkezi Akustik Ses Yalıtımı

Çalışan insanlar işlerini başarılı bir şekilde yapabilmesi ve huzurlu bir ortamda çalışabilmesi için çağrı merkezi ses yalıtım uygulaması yapmaktayız. Detaylı bilgi edinebilmek ve çağrı merkezinde kullanılabilecek akustik ürünleri öğrenebilmek için bize ulaşıp danışabilirsiniz.

Call Center Akustik Ses Yalıtımı

Ses Yalıtım Süngeri

Anasayfa

Ses Yalıtımı

Ses Yalıtım Süngeri

Ses Yalıtım Malzemeleri

Akustik Panel

Sertifikalar

Hakkımızda

İletişim

BEYAZ MELAMİN PİRAMİT

Melamin Piramit Sünger

Basotect Piramit Sünger 50cm*125cm Ebatında - 40mm / 50mm / 70mm Kalınlığında - BEYAZ / GRİ RENKTE ve İstenildiğinde Kendinden Yapışkanlı Modeli Ses Yalıtımı Malzemesi Üretilebilir.

Basotect Piramit Sünger

BONDEX SÜNGER

Rebonded Bondex Sünger

Bondex Sünger 100cm*100cm Ebatında - 10mm/20mm/30mm/40mm/50mm Kalınlığında - 100-120-150 DNS ve İstenildiğinde Kendinden Yapışkanlı Modeli Üretilebilir.

Bondex Sünger

BEYAZ MELAMİN LABİRENT

Melamin Labirent Sünger

Basotect Labirent Sünger 50CM*125CM EBATINDA - 30MM / 40MM / 50MM KALINLIĞINDA - BEYAZ / GRİ RENKTE VE İSTENİLDİĞİNDE KENDİNDEN YAPIŞKANLI MODELİ ÜRETİLEBİLİR.

Basotect Labirent Sünger

BASS TRAP SÜNGER

Bass Trap Sünger

Bass Trap Sünger 30*30*50cm Ebatında - 30DNS yoğunluk bass trap ses yalıtım malzemesi üretilebilir. Bass Kırıcı olarak kullanılır.

Bass Trap Sünger

GRİ MELAMİN YUMURTA

Melamin Yumurta Sünger

Basotect Yumurta Sünger 50CM*125CM EBATINDA - 30MM / 40MM / 50MM KALINLIĞINDA - BEYAZ / GRİ RENKTE VE İSTENİLDİĞİNDE KENDİNDEN YAPIŞKANLI MODELİ ÜRETİLEBİLİR.

Basotect Yumurta Sünger

VİCOUSTİC FLEXİ SÜNGER

Vicoustic Flexi A50 Panel

Vicoustic A50 Panel 40mm / 50mm Kalınlığında - 50cm * 50cm Ebatında - 26 Dns ve kendiliğinden yapışkanlı modeli üretilmektedir.

Vicoustic A50 Panel

GRİ MELAMİN SPESİYAL

Melamin Spesiyal Sünger

Basotect Spesiyal Sünger 50CM*125CM EBATINDA - 20mm / 30MM / 40MM / 50MM KALINLIĞINDA - BEYAZ/ GRİ RENKTE VE İSTENİLDİĞİNDE KENDİNDEN YAPIŞKANLI MODELİ ÜRETİLEBİLİR.

Basotect Spesiyal Sünger

TEKNO TOUCH SÜNGER

Tekno Touch Sünger

Tekno Touch Sünger 50*50mm Ebatında - 40mm / 50mm Kalınlığında - Renk kataloğunda bulunan renklerde ve kendinden yapışkanlı modelde üretilebilir.

Renkli Kadife Yüzeyli Sünger

BİZE ULAŞIN

SES YALITIM MALZEMELERİ SATIŞ İRTİBAT

Satış İrtibat : 0216 592 93 16

Mail Adresi : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Adres :  Şerifali Mahallesi Alptekin Caddesi No:12/1 Ümraniye / İstanbul - TÜRKİYE