Melamin Special Sünger

Melamin Spesiyal Sünger

Melamin spesiyal sünger yankı önleyici özellikte, akustik süngerler sınıfına giren, yanmazlık yeteneği olan bir ses yalıtım süngeridir. Yüzey şekli spesiyal formunda üretilmektdir. Birinci sınıf kalitedeki bu ürün ses problemlerinin oluşmasına imkan vermez. Geniş bir kullanım alanına sahiptir. Ses yalıtım yeteneği ve akustik becerisi dışından önemli bir özelliğide bakteri üretmemesidir.

Melamin Spesiyal Sünger

Anitbakteriyel özellikteki melamin spesiyal sünger yankı yalıtımı sağlamaktadır. Çınlama ve eko gibi sorunları önler. Seslerin kaliteli ve net bir biçimde anlaşılmasını sağlar. Yüzeyinde açık gözenekleri mevcuttur. Yüzeyine çarpan ses dalgalarını gözeneklerin içine hapseder. Ses yalıtımında ve akustik çözümlemede başarılı bir performans sergilemektedir. Yüksek ses yutum katsayısına sahiptir.

Yanmaz Akustik Melamin Spesiyal Sünger

Basotect melamin spesiyal formlu akustik sünger farklı kalınlıklarda elde edilebilmektedir. Renk alternatifleri gri ve beyazdır. Ses absorbe edici özelliktedir. Tavan ve duvarlara uygulanarak ses sorunlarını engellemektedir. Ayrıca tasarımı ile ortama farklı ve güzel bir görünüm katar. Akustik yetenekteki bu ürün seslerin kalitesini istenilen düzeye getirmektedir.

Melamin Spesiyal Sünger Uygulama

Melamin spesiyal sünger duvar ve tavan bölgelerine yapıştırma işlemi ile uygulanmaktadır. Bu çaışmada kullanılmak üzere özel solid bazlı yapıştırıcı üretilmetkedir. Bu yapıştırıcı bir rulo yardımıyla sürülmektedir. Bir sonraki adımda ise sünger hafifçe bastırılarak yapıştırılmaktadır. Melamin spesiyal sünger kendinden yapışkanlı olarak temin edilebilmektedir.

Melamin Spesiyal Sünger Fiyatı

Ses Yalıtım Süngeri

Anasayfa

Ses Yalıtımı

Ses Yalıtım Süngeri

Ses Yalıtım Malzemeleri

Akustik Panel

Sertifikalar

Hakkımızda

İletişim

BEYAZ MELAMİN PİRAMİT

Melamin Piramit Sünger

Basotect Piramit Sünger 50cm*125cm Ebatında - 40mm / 50mm / 70mm Kalınlığında - BEYAZ / GRİ RENKTE ve İstenildiğinde Kendinden Yapışkanlı Modeli Ses Yalıtımı Malzemesi Üretilebilir.

Basotect Piramit Sünger

BONDEX SÜNGER

Rebonded Bondex Sünger

Bondex Sünger 100cm*100cm Ebatında - 10mm/20mm/30mm/40mm/50mm Kalınlığında - 100-120-150 DNS ve İstenildiğinde Kendinden Yapışkanlı Modeli Üretilebilir.

Bondex Sünger

BEYAZ MELAMİN LABİRENT

Melamin Labirent Sünger

Basotect Labirent Sünger 50CM*125CM EBATINDA - 30MM / 40MM / 50MM KALINLIĞINDA - BEYAZ / GRİ RENKTE VE İSTENİLDİĞİNDE KENDİNDEN YAPIŞKANLI MODELİ ÜRETİLEBİLİR.

Basotect Labirent Sünger

BASS TRAP SÜNGER

Bass Trap Sünger

Bass Trap Sünger 30*30*50cm Ebatında - 30DNS yoğunluk bass trap ses yalıtım malzemesi üretilebilir. Bass Kırıcı olarak kullanılır.

Bass Trap Sünger

GRİ MELAMİN YUMURTA

Melamin Yumurta Sünger

Basotect Yumurta Sünger 50CM*125CM EBATINDA - 30MM / 40MM / 50MM KALINLIĞINDA - BEYAZ / GRİ RENKTE VE İSTENİLDİĞİNDE KENDİNDEN YAPIŞKANLI MODELİ ÜRETİLEBİLİR.

Basotect Yumurta Sünger

VİCOUSTİC FLEXİ SÜNGER

Vicoustic Flexi A50 Panel

Vicoustic A50 Panel 40mm / 50mm Kalınlığında - 50cm * 50cm Ebatında - 26 Dns ve kendiliğinden yapışkanlı modeli üretilmektedir.

Vicoustic A50 Panel

GRİ MELAMİN SPESİYAL

Melamin Spesiyal Sünger

Basotect Spesiyal Sünger 50CM*125CM EBATINDA - 20mm / 30MM / 40MM / 50MM KALINLIĞINDA - BEYAZ/ GRİ RENKTE VE İSTENİLDİĞİNDE KENDİNDEN YAPIŞKANLI MODELİ ÜRETİLEBİLİR.

Basotect Spesiyal Sünger

TEKNO TOUCH SÜNGER

Tekno Touch Sünger

Tekno Touch Sünger 50*50mm Ebatında - 40mm / 50mm Kalınlığında - Renk kataloğunda bulunan renklerde ve kendinden yapışkanlı modelde üretilebilir.

Renkli Kadife Yüzeyli Sünger

BİZE ULAŞIN

SES YALITIM MALZEMELERİ SATIŞ İRTİBAT

Satış İrtibat : 0216 592 93 16

Mail Adresi : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Adres :  Şerifali Mahallesi Alptekin Caddesi No:12/1 Ümraniye / İstanbul - TÜRKİYE