Basotect Melamin Sünger

Basotect Melamin Sünger

BASOTECT MELAMİN SÜNGERBasotect melamin sünger, ses yutum katsayısı yüksek olan hafif bir malzemedir. Akustik süngerler sınıfına girmektedir. Düşük yoğunlukta olmasına rağmen ses yalıtım performansı üst düzeydir. Kimyasal madde katkısı yapılmadan imal edilen basotect melamin sünger antibakteriyel özellikte akustik bir süngerdir.

Standart olarak 30 mm - 40 mm kalınlıklarında üretilmektedir. Renk seçenekleri gri ve beyazdır. Alternatif yüzey formları sunulmaktadır. Bu formlar düz, yumurta, spesiyal, piramit ve labirenttir. Çok geniş bir kullanım alanına sahiptir. Kendiliğinden yapışkanlı olarak üretilebilmektedir. Ses yalıtım performansı mükemmeldir.

Akustik çözümleme sağlamak için tavan ve duvarlara uygulanmaktadır. Antibakteriyel olması nedeniyle hassas mekanlarda çok sık tercih edilmektedir. ISO kalite belgeli bir süngerdir. Yüzey form seçenekleri ile mekanlara güzel bir görünüm kazandırmaktadır. Renkli olarak kullanılmak isteniyorsa tekno touch süngerin melamin köpükten üretilen modeli tercih edilmelidir.

Basotect melamin sünger hafif bir malzemedir ve uygulamada zorluk çıkarmadan yapıştırılmaktadır. Esnek bir yapıya sahiptir. Solid adı verilen yapıştırıcı ile uygulanmaktadır. Yapıştırma işleminin sağlamlığı açısından solid maddesinin kullanılması önemlidir. Melamin sünger, antibakteriyel ve yanmaz özellikte akustik bir ses yalıtım süngeridir.

Ses Yalıtım Süngeri

Anasayfa

Ses Yalıtımı

Ses Yalıtım Süngeri

Ses Yalıtım Malzemeleri

Akustik Panel

Sertifikalar

Hakkımızda

İletişim

BEYAZ MELAMİN PİRAMİT

Melamin Piramit Sünger

Basotect Piramit Sünger 50cm*125cm Ebatında - 40mm / 50mm / 70mm Kalınlığında - BEYAZ / GRİ RENKTE ve İstenildiğinde Kendinden Yapışkanlı Modeli Ses Yalıtımı Malzemesi Üretilebilir.

Basotect Piramit Sünger

BONDEX SÜNGER

Rebonded Bondex Sünger

Bondex Sünger 100cm*100cm Ebatında - 10mm/20mm/30mm/40mm/50mm Kalınlığında - 100-120-150 DNS ve İstenildiğinde Kendinden Yapışkanlı Modeli Üretilebilir.

Bondex Sünger

BEYAZ MELAMİN LABİRENT

Melamin Labirent Sünger

Basotect Labirent Sünger 50CM*125CM EBATINDA - 30MM / 40MM / 50MM KALINLIĞINDA - BEYAZ / GRİ RENKTE VE İSTENİLDİĞİNDE KENDİNDEN YAPIŞKANLI MODELİ ÜRETİLEBİLİR.

Basotect Labirent Sünger

BASS TRAP SÜNGER

Bass Trap Sünger

Bass Trap Sünger 30*30*50cm Ebatında - 30DNS yoğunluk bass trap ses yalıtım malzemesi üretilebilir. Bass Kırıcı olarak kullanılır.

Bass Trap Sünger

GRİ MELAMİN YUMURTA

Melamin Yumurta Sünger

Basotect Yumurta Sünger 50CM*125CM EBATINDA - 30MM / 40MM / 50MM KALINLIĞINDA - BEYAZ / GRİ RENKTE VE İSTENİLDİĞİNDE KENDİNDEN YAPIŞKANLI MODELİ ÜRETİLEBİLİR.

Basotect Yumurta Sünger

VİCOUSTİC FLEXİ SÜNGER

Vicoustic Flexi A50 Panel

Vicoustic A50 Panel 40mm / 50mm Kalınlığında - 50cm * 50cm Ebatında - 26 Dns ve kendiliğinden yapışkanlı modeli üretilmektedir.

Vicoustic A50 Panel

GRİ MELAMİN SPESİYAL

Melamin Spesiyal Sünger

Basotect Spesiyal Sünger 50CM*125CM EBATINDA - 20mm / 30MM / 40MM / 50MM KALINLIĞINDA - BEYAZ/ GRİ RENKTE VE İSTENİLDİĞİNDE KENDİNDEN YAPIŞKANLI MODELİ ÜRETİLEBİLİR.

Basotect Spesiyal Sünger

TEKNO TOUCH SÜNGER

Tekno Touch Sünger

Tekno Touch Sünger 50*50mm Ebatında - 40mm / 50mm Kalınlığında - Renk kataloğunda bulunan renklerde ve kendinden yapışkanlı modelde üretilebilir.

Renkli Kadife Yüzeyli Sünger

BİZE ULAŞIN

SES YALITIM MALZEMELERİ SATIŞ İRTİBAT

Satış İrtibat : 0216 592 93 16

Mail Adresi : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Adres :  Şerifali Mahallesi Alptekin Caddesi No:12/1 Ümraniye / İstanbul - TÜRKİYE