Akustik Yumurta Sünger

Akustik Yumurta Sünger

Yumurta akustik süngerler yanmazlık özellikteki mükemmel ses yutum değerlerine sahip süngerlerdir. Açık gözenekli yapısıyla etkili bir ses yutumu sağlarlar.Farklı renk ve desenlerde üretimi gerçekleştirilen bu akustik süngerler birinci sınıf malzemelerden üretilmektedirler. Ses yutum ve ses emici performansı sayesinde bir çok alanda kullanılabilirler. Siyah ve gri renk seçeneğine sahip süngerler yüksek ses yutum değerlerine sahiptirler.

Farklı yoğunluk ve kalınkta üretimi gerçekleştirilen süngerler bir çok alanda kullanılabilmektedir. Süngerler yanmaz özellikte olup ISO sertifika ve belgelerine sahiptirler. Yüksek ses yutum değerlerine sahip süngerlerin siyah ve gri renk seçeneği mevcuttur. Akustik süngerler sprey yardımı ile de istenilen renkte boyanabilmektedir. 

Esnek bir yapıya sahip süngerlerin oldukça kolay uygulaması vardır. Özel solid yapıştırıcısı ile uygulanan bu süngerler rulo ile duvara uygulanmaktadır. Ayrıca bu akustik süngerlerin kendinden yapışkanlı modelleri mevcuttur. Yanmaz Süngerler ses yutumu ve akustik düzenleme amaçlı ihtiyaçlara karşı üretilmişlerdir.

Akustik süngerlereko, yankı problemlerine karşı etkili çözüm sunmaktadırlar. Bu süngerlerin bariyerli modelleri ile yüksek tempodaki ses kesintisi sağlanmaktadır. Yoğunluğu ve kalınlığı yüksek olan süngerler etkili performans sağlamaktadırlar.

 

Ses Yalıtım Süngeri

Anasayfa

Ses Yalıtımı

Ses Yalıtım Süngeri

Ses Yalıtım Malzemeleri

Akustik Panel

Sertifikalar

Hakkımızda

İletişim

BEYAZ MELAMİN PİRAMİT

Melamin Piramit Sünger

Basotect Piramit Sünger 50cm*125cm Ebatında - 40mm / 50mm / 70mm Kalınlığında - BEYAZ / GRİ RENKTE ve İstenildiğinde Kendinden Yapışkanlı Modeli Ses Yalıtımı Malzemesi Üretilebilir.

Basotect Piramit Sünger

BONDEX SÜNGER

Rebonded Bondex Sünger

Bondex Sünger 100cm*100cm Ebatında - 10mm/20mm/30mm/40mm/50mm Kalınlığında - 100-120-150 DNS ve İstenildiğinde Kendinden Yapışkanlı Modeli Üretilebilir.

Bondex Sünger

BEYAZ MELAMİN LABİRENT

Melamin Labirent Sünger

Basotect Labirent Sünger 50CM*125CM EBATINDA - 30MM / 40MM / 50MM KALINLIĞINDA - BEYAZ / GRİ RENKTE VE İSTENİLDİĞİNDE KENDİNDEN YAPIŞKANLI MODELİ ÜRETİLEBİLİR.

Basotect Labirent Sünger

BASS TRAP SÜNGER

Bass Trap Sünger

Bass Trap Sünger 30*30*50cm Ebatında - 30DNS yoğunluk bass trap ses yalıtım malzemesi üretilebilir. Bass Kırıcı olarak kullanılır.

Bass Trap Sünger

GRİ MELAMİN YUMURTA

Melamin Yumurta Sünger

Basotect Yumurta Sünger 50CM*125CM EBATINDA - 30MM / 40MM / 50MM KALINLIĞINDA - BEYAZ / GRİ RENKTE VE İSTENİLDİĞİNDE KENDİNDEN YAPIŞKANLI MODELİ ÜRETİLEBİLİR.

Basotect Yumurta Sünger

VİCOUSTİC FLEXİ SÜNGER

Vicoustic Flexi A50 Panel

Vicoustic A50 Panel 40mm / 50mm Kalınlığında - 50cm * 50cm Ebatında - 26 Dns ve kendiliğinden yapışkanlı modeli üretilmektedir.

Vicoustic A50 Panel

GRİ MELAMİN SPESİYAL

Melamin Spesiyal Sünger

Basotect Spesiyal Sünger 50CM*125CM EBATINDA - 20mm / 30MM / 40MM / 50MM KALINLIĞINDA - BEYAZ/ GRİ RENKTE VE İSTENİLDİĞİNDE KENDİNDEN YAPIŞKANLI MODELİ ÜRETİLEBİLİR.

Basotect Spesiyal Sünger

TEKNO TOUCH SÜNGER

Tekno Touch Sünger

Tekno Touch Sünger 50*50mm Ebatında - 40mm / 50mm Kalınlığında - Renk kataloğunda bulunan renklerde ve kendinden yapışkanlı modelde üretilebilir.

Renkli Kadife Yüzeyli Sünger

BİZE ULAŞIN

SES YALITIM MALZEMELERİ SATIŞ İRTİBAT

Satış İrtibat : 0216 592 93 16

Mail Adresi : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Adres :  Şerifali Mahallesi Alptekin Caddesi No:12/1 Ümraniye / İstanbul - TÜRKİYE