Akustik Spesiyal Sünger

Akustik Spesiyal Sünger

akustik spesiyalSpesiyal sünger akustik sünger sınıfına giren, yanmazlık özelliği kazandırılan, ses yutum değeri yüksek olan, özel testlerden geçirilerek sertifikalandırılmış bir ses yalıtım süngeridir. Akustik yalıtımda üst düzey bir performansa sahiptir. Kalite standartlarına uygun bir şekilde üretimi yapılmaktadır.

Ses emici özellikteki spesiyal sünger ortam akustiği düzenlemektedir. Ses frekanslarını kontrol altına alarak kaliteli duyulmasını sağlamaktadır. Yankı ve eko gibi problemlerin oluşmasına engel olmaktadır. Yanmazlık standartlarına uygun bir şekilde üretilmiştir ve yanmazlık sertifikalı bir malzemedir.

Akustik spesiyal sünger 38 mm kalınlığında standart olarak üretilen ve yoğunlukları 50 dns - 70 dns - 90 dns olan ses yalıtım süngeridir. Ses bariyerli ile birlikte kullanılabilmektedir. Bariyerli modeli ses yalıtımında etkili bir performansa sahiptir. Rebonded bondex süngerpan ve düz akustik sünger ile birlikte de uygulanabilmektedir.

Spesiyal sünger diğer akustik süngerler gibi özel yapıştırıcısı olan solid ile uygulanmaktadır. Tavsiye edilen yapıştırıcıda solid adı verilen maddedir. Diğer yapıştırıcılar malzemeyi eritebilir ve iyi yapıştıramaz. Spesiyal süngerin yapıştırma işleminde kullanılabilecek en iyi madde solid yapıştırıcıdır.

Ses Yalıtım Süngeri

Anasayfa

Ses Yalıtımı

Ses Yalıtım Süngeri

Ses Yalıtım Malzemeleri

Akustik Panel

Sertifikalar

Hakkımızda

İletişim

BEYAZ MELAMİN PİRAMİT

Melamin Piramit Sünger

Basotect Piramit Sünger 50cm*125cm Ebatında - 40mm / 50mm / 70mm Kalınlığında - BEYAZ / GRİ RENKTE ve İstenildiğinde Kendinden Yapışkanlı Modeli Ses Yalıtımı Malzemesi Üretilebilir.

Basotect Piramit Sünger

BONDEX SÜNGER

Rebonded Bondex Sünger

Bondex Sünger 100cm*100cm Ebatında - 10mm/20mm/30mm/40mm/50mm Kalınlığında - 100-120-150 DNS ve İstenildiğinde Kendinden Yapışkanlı Modeli Üretilebilir.

Bondex Sünger

BEYAZ MELAMİN LABİRENT

Melamin Labirent Sünger

Basotect Labirent Sünger 50CM*125CM EBATINDA - 30MM / 40MM / 50MM KALINLIĞINDA - BEYAZ / GRİ RENKTE VE İSTENİLDİĞİNDE KENDİNDEN YAPIŞKANLI MODELİ ÜRETİLEBİLİR.

Basotect Labirent Sünger

BASS TRAP SÜNGER

Bass Trap Sünger

Bass Trap Sünger 30*30*50cm Ebatında - 30DNS yoğunluk bass trap ses yalıtım malzemesi üretilebilir. Bass Kırıcı olarak kullanılır.

Bass Trap Sünger

GRİ MELAMİN YUMURTA

Melamin Yumurta Sünger

Basotect Yumurta Sünger 50CM*125CM EBATINDA - 30MM / 40MM / 50MM KALINLIĞINDA - BEYAZ / GRİ RENKTE VE İSTENİLDİĞİNDE KENDİNDEN YAPIŞKANLI MODELİ ÜRETİLEBİLİR.

Basotect Yumurta Sünger

VİCOUSTİC FLEXİ SÜNGER

Vicoustic Flexi A50 Panel

Vicoustic A50 Panel 40mm / 50mm Kalınlığında - 50cm * 50cm Ebatında - 26 Dns ve kendiliğinden yapışkanlı modeli üretilmektedir.

Vicoustic A50 Panel

GRİ MELAMİN SPESİYAL

Melamin Spesiyal Sünger

Basotect Spesiyal Sünger 50CM*125CM EBATINDA - 20mm / 30MM / 40MM / 50MM KALINLIĞINDA - BEYAZ/ GRİ RENKTE VE İSTENİLDİĞİNDE KENDİNDEN YAPIŞKANLI MODELİ ÜRETİLEBİLİR.

Basotect Spesiyal Sünger

TEKNO TOUCH SÜNGER

Tekno Touch Sünger

Tekno Touch Sünger 50*50mm Ebatında - 40mm / 50mm Kalınlığında - Renk kataloğunda bulunan renklerde ve kendinden yapışkanlı modelde üretilebilir.

Renkli Kadife Yüzeyli Sünger

BİZE ULAŞIN

SES YALITIM MALZEMELERİ SATIŞ İRTİBAT

Satış İrtibat : 0216 592 93 16

Mail Adresi : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Adres :  Şerifali Mahallesi Alptekin Caddesi No:12/1 Ümraniye / İstanbul - TÜRKİYE