Akustik Piramit Sünger

Akustik Piramit Sünger

Akustik Yanmaz Süngerler poliüretan ham maddesinden üretilen açık gözenekli yapıya sahip ses yalıtım süngeleridir. Açık hücreli yapısıyla bir çok alanda uygulanabilmektedirler. Teknik verileri performans açısından oldukça yüksektir. Yanmazlık özellikteki süngerler farklı renk ve formlarda üretilebilmektedirler.

Akustik Piramit Sünger

Akustik Piramit Süngerler 100 cm*100 cm ebatlarda üretilmektedirler. Ses emici özelliğiyle ses yalıtım performansları oldukça iyidir. Kullanılan ortamda eko, yankı ve gürültü problemlerini engellerler. İstenilen ebatlarda üretilen akustik süngerler birinci sınıf ürünlerden üretilen yanmaz ISO sertifika ve belgelerine sahiptirler. Siyah ve gri renk seçeneğine sahip süngerler küf tutmaz ve kötü koku yapmazlar. 

Yanmaz Akustik Piramit Sünger

Akustik Piramit Süngeler genel olarak Stüdyo Odası Ses Yalıtımı, Reji Odası Ses Yalıtımı, Sinema Salonu Ses Yalıtımı, Toplantı Salonu Ses Yalıtımı,  Konferans Salonu Ses Yalıtımı, Tiyatro Salonu Ses Yalıtımı, Jeneratör Dairesi Ses Yalıtımı, Kazan Dairesi Ses Yalıtımı, Asansör Dairesi Ses Yalıtımı gibi bir çok alanda ses yalıtımı uygulaması yapılmaktadır.

Akustik Piramit Sünger Fiyatı

İstenilen ölçülerde üretimi gerçekleştirilen bu akustik süngerler bir çok alanda etkili olarak kullanılabilmektedirler. Yanmazlık özelikteki akustik piramit süngerlerin bariyerli modelleri mevcuttur. Yüksek yoğunluk ve kalınlıktaki bu süngerler ile istenilen oranda ses kesintisi sağlanır.

Akustik Piramit Sünger Kullanım Alanı

Akustik Piramit Sünger Uygulaması

Ses Yalıtım Süngeri

Anasayfa

Ses Yalıtımı

Ses Yalıtım Süngeri

Ses Yalıtım Malzemeleri

Akustik Panel

Sertifikalar

Hakkımızda

İletişim

BEYAZ MELAMİN PİRAMİT

Melamin Piramit Sünger

Basotect Piramit Sünger 50cm*125cm Ebatında - 40mm / 50mm / 70mm Kalınlığında - BEYAZ / GRİ RENKTE ve İstenildiğinde Kendinden Yapışkanlı Modeli Ses Yalıtımı Malzemesi Üretilebilir.

Basotect Piramit Sünger

BONDEX SÜNGER

Rebonded Bondex Sünger

Bondex Sünger 100cm*100cm Ebatında - 10mm/20mm/30mm/40mm/50mm Kalınlığında - 100-120-150 DNS ve İstenildiğinde Kendinden Yapışkanlı Modeli Üretilebilir.

Bondex Sünger

BEYAZ MELAMİN LABİRENT

Melamin Labirent Sünger

Basotect Labirent Sünger 50CM*125CM EBATINDA - 30MM / 40MM / 50MM KALINLIĞINDA - BEYAZ / GRİ RENKTE VE İSTENİLDİĞİNDE KENDİNDEN YAPIŞKANLI MODELİ ÜRETİLEBİLİR.

Basotect Labirent Sünger

BASS TRAP SÜNGER

Bass Trap Sünger

Bass Trap Sünger 30*30*50cm Ebatında - 30DNS yoğunluk bass trap ses yalıtım malzemesi üretilebilir. Bass Kırıcı olarak kullanılır.

Bass Trap Sünger

GRİ MELAMİN YUMURTA

Melamin Yumurta Sünger

Basotect Yumurta Sünger 50CM*125CM EBATINDA - 30MM / 40MM / 50MM KALINLIĞINDA - BEYAZ / GRİ RENKTE VE İSTENİLDİĞİNDE KENDİNDEN YAPIŞKANLI MODELİ ÜRETİLEBİLİR.

Basotect Yumurta Sünger

VİCOUSTİC FLEXİ SÜNGER

Vicoustic Flexi A50 Panel

Vicoustic A50 Panel 40mm / 50mm Kalınlığında - 50cm * 50cm Ebatında - 26 Dns ve kendiliğinden yapışkanlı modeli üretilmektedir.

Vicoustic A50 Panel

GRİ MELAMİN SPESİYAL

Melamin Spesiyal Sünger

Basotect Spesiyal Sünger 50CM*125CM EBATINDA - 20mm / 30MM / 40MM / 50MM KALINLIĞINDA - BEYAZ/ GRİ RENKTE VE İSTENİLDİĞİNDE KENDİNDEN YAPIŞKANLI MODELİ ÜRETİLEBİLİR.

Basotect Spesiyal Sünger

TEKNO TOUCH SÜNGER

Tekno Touch Sünger

Tekno Touch Sünger 50*50mm Ebatında - 40mm / 50mm Kalınlığında - Renk kataloğunda bulunan renklerde ve kendinden yapışkanlı modelde üretilebilir.

Renkli Kadife Yüzeyli Sünger

BİZE ULAŞIN

SES YALITIM MALZEMELERİ SATIŞ İRTİBAT

Satış İrtibat : 0216 592 93 16

Mail Adresi : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Adres :  Şerifali Mahallesi Alptekin Caddesi No:12/1 Ümraniye / İstanbul - TÜRKİYE