Akustik Labirent Sünger

Akustik Labirent Sünger

akustik labirent süngerAkustik labirent sünger ses yutum değerine sahip olan, açık gözenekleri sayesinde mekanlarda ses frekanslarını kontrol altına alarak düzenleyen bir ses yalıtım süngeridir. Etkili bir performans sergileyerek ses sorunlarının giderilmesinde çözüm sunmaktadır. Üretimi iki ayrı maddeden sağlanmaktadır. Bunlar melamin köpük ve poliüretan adı verilen maddelerdir.

 Yoğunluk ve kalınlık alternatifleri sunulmaktadır. Kalınlıkları 30 mm - 40 mm - 50 mm ve yoğunlukları 50 dns - 70 dns - 90 dns dir. Yüksek ses yutum değerine sahip olan labirent sünger kalite standartları çerçevesince üretilmektedir. Akustik yalıtımda mükemmel bir performansa sahip olan ses yalıtım süngeridir.

Labirent sünger geniş bir kullanım alanına sahiptir. Esnek bir yapıdadır. Malzeme çok hafiftir. Etkili bir ses yalıtım performansı sağlanmak isteniyorsa labirent süngerin bariyerli modeli kullanılmalıdır. Ses yutucu ve emici özellikte akustik bir süngerdir. Yankı ve eko gibi ses problemlerinin engellenmesini sağlamaktadır.

 Labirent süngerin özel yapıştırıcısı olan solid ile uygulanması tavsiye edilmektedir. Başka yapıştırıcılar malzemeye zarar verebilmektedir. İyi bir yapıştırma işlemi gerçekleştirilmek isteniyorsa solid yapıştırıcının kullanılması önemlidir. Yapıştırırken malzemenin arka yüzeyinin temiz ve düz olmasına özen gösterilmelidir.

Ses Yalıtım Süngeri

Anasayfa

Ses Yalıtımı

Ses Yalıtım Süngeri

Ses Yalıtım Malzemeleri

Akustik Panel

Sertifikalar

Hakkımızda

İletişim

BEYAZ MELAMİN PİRAMİT

Melamin Piramit Sünger

Basotect Piramit Sünger 50cm*125cm Ebatında - 40mm / 50mm / 70mm Kalınlığında - BEYAZ / GRİ RENKTE ve İstenildiğinde Kendinden Yapışkanlı Modeli Ses Yalıtımı Malzemesi Üretilebilir.

Basotect Piramit Sünger

BONDEX SÜNGER

Rebonded Bondex Sünger

Bondex Sünger 100cm*100cm Ebatında - 10mm/20mm/30mm/40mm/50mm Kalınlığında - 100-120-150 DNS ve İstenildiğinde Kendinden Yapışkanlı Modeli Üretilebilir.

Bondex Sünger

BEYAZ MELAMİN LABİRENT

Melamin Labirent Sünger

Basotect Labirent Sünger 50CM*125CM EBATINDA - 30MM / 40MM / 50MM KALINLIĞINDA - BEYAZ / GRİ RENKTE VE İSTENİLDİĞİNDE KENDİNDEN YAPIŞKANLI MODELİ ÜRETİLEBİLİR.

Basotect Labirent Sünger

BASS TRAP SÜNGER

Bass Trap Sünger

Bass Trap Sünger 30*30*50cm Ebatında - 30DNS yoğunluk bass trap ses yalıtım malzemesi üretilebilir. Bass Kırıcı olarak kullanılır.

Bass Trap Sünger

GRİ MELAMİN YUMURTA

Melamin Yumurta Sünger

Basotect Yumurta Sünger 50CM*125CM EBATINDA - 30MM / 40MM / 50MM KALINLIĞINDA - BEYAZ / GRİ RENKTE VE İSTENİLDİĞİNDE KENDİNDEN YAPIŞKANLI MODELİ ÜRETİLEBİLİR.

Basotect Yumurta Sünger

VİCOUSTİC FLEXİ SÜNGER

Vicoustic Flexi A50 Panel

Vicoustic A50 Panel 40mm / 50mm Kalınlığında - 50cm * 50cm Ebatında - 26 Dns ve kendiliğinden yapışkanlı modeli üretilmektedir.

Vicoustic A50 Panel

GRİ MELAMİN SPESİYAL

Melamin Spesiyal Sünger

Basotect Spesiyal Sünger 50CM*125CM EBATINDA - 20mm / 30MM / 40MM / 50MM KALINLIĞINDA - BEYAZ/ GRİ RENKTE VE İSTENİLDİĞİNDE KENDİNDEN YAPIŞKANLI MODELİ ÜRETİLEBİLİR.

Basotect Spesiyal Sünger

TEKNO TOUCH SÜNGER

Tekno Touch Sünger

Tekno Touch Sünger 50*50mm Ebatında - 40mm / 50mm Kalınlığında - Renk kataloğunda bulunan renklerde ve kendinden yapışkanlı modelde üretilebilir.

Renkli Kadife Yüzeyli Sünger

BİZE ULAŞIN

SES YALITIM MALZEMELERİ SATIŞ İRTİBAT

Satış İrtibat : 0216 592 93 16

Mail Adresi : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Adres :  Şerifali Mahallesi Alptekin Caddesi No:12/1 Ümraniye / İstanbul - TÜRKİYE