Bariyerli Melamin

Bariyerli Melamin

BARİYERLİ MELAMİNBariyerli melamin süngerler standart olarak beyaz ve gri renkte olmak üzere iki farklı renkte elde edilmektedir. Yoğunluğu düşük olan bu ürün etkili bir ses izolasyon performansı sergileyen, bakteri üretmez yetenekte ve yanmazlık dayanımı olan akustik bir ses yalıtım süngeridir. Akustik mekanlarda yankılanma, çınlama gibi sorunları çözümleyen  basotect melamin süngerler seslerin yoğun olduğu ortamlarda tek başına ses yalıtımı yetersiz kalır. Yeterli bir performan sergilemesi açısından ses kesici özellikteki bariyer ismi verilen malzemenin orta kısmına lamine edilmesiyle ses yalıtım performansını yüksek bir orana arttırmaktadır.

En önemli özelliklerinden bir taneside antibakteriyel olması yani bakteri üretmemesidir. Bariyerli melamin foam sünger hem ses kesici özellikte hemde ortam içerisinde oluşan yankı sorununu giderici yetenekte bir malzemedir. Bakteri üretmemesi sayesinde sağlığa karşıda bir sorun teşkil etmediği için hastane ve okul gibi hassas ortamlarda rahat bir şekilde kullanılabilir.

Çok geniş bir kullanım ortamı olan bariyerli melamin süngerde farklı yüzey formları ile seçenekler sunulmaktadır. Yüzey formları spesiyal, piramit, labirent ve yumurta desenlerinde elde edilebilmektedir. Dilerseniz yüzey formsuz yani düz bir şekilde de temin edebilirsiniz. Ses sorunlarının şiddetine göre farklı kalınlıkta seçilmektedir. Ses kesim verileri yüksek oranda olan akustik yetenekte bir ses yalıtım süngeridir.

Bariyerli melamin foam uygulaması yapıştırma çalışması yapılarak gerçekleştirilmektedir. Bu çalışma için kendi yapıştırıcısı üretilmektedir. Özel solid bazlı yapıştırıcı bir rolu yardımıyla süngerin uygulanacağı bölgeye sürülmektedir. Sonraki işlemde süngere hafif bir baskı uygulanarak yapıştırılmaktadır. Bariyerli melamin foam kendinden yapışkanlı olarakta temin edilebilmektedir.

Ses Yalıtım Süngeri

Anasayfa

Ses Yalıtımı

Ses Yalıtım Süngeri

Ses Yalıtım Malzemeleri

Akustik Panel

Sertifikalar

Hakkımızda

İletişim

BEYAZ MELAMİN PİRAMİT

Melamin Piramit Sünger

Basotect Piramit Sünger 50cm*125cm Ebatında - 40mm / 50mm / 70mm Kalınlığında - BEYAZ / GRİ RENKTE ve İstenildiğinde Kendinden Yapışkanlı Modeli Ses Yalıtımı Malzemesi Üretilebilir.

Basotect Piramit Sünger

BONDEX SÜNGER

Rebonded Bondex Sünger

Bondex Sünger 100cm*100cm Ebatında - 10mm/20mm/30mm/40mm/50mm Kalınlığında - 100-120-150 DNS ve İstenildiğinde Kendinden Yapışkanlı Modeli Üretilebilir.

Bondex Sünger

BEYAZ MELAMİN LABİRENT

Melamin Labirent Sünger

Basotect Labirent Sünger 50CM*125CM EBATINDA - 30MM / 40MM / 50MM KALINLIĞINDA - BEYAZ / GRİ RENKTE VE İSTENİLDİĞİNDE KENDİNDEN YAPIŞKANLI MODELİ ÜRETİLEBİLİR.

Basotect Labirent Sünger

BASS TRAP SÜNGER

Bass Trap Sünger

Bass Trap Sünger 30*30*50cm Ebatında - 30DNS yoğunluk bass trap ses yalıtım malzemesi üretilebilir. Bass Kırıcı olarak kullanılır.

Bass Trap Sünger

GRİ MELAMİN YUMURTA

Melamin Yumurta Sünger

Basotect Yumurta Sünger 50CM*125CM EBATINDA - 30MM / 40MM / 50MM KALINLIĞINDA - BEYAZ / GRİ RENKTE VE İSTENİLDİĞİNDE KENDİNDEN YAPIŞKANLI MODELİ ÜRETİLEBİLİR.

Basotect Yumurta Sünger

VİCOUSTİC FLEXİ SÜNGER

Vicoustic Flexi A50 Panel

Vicoustic A50 Panel 40mm / 50mm Kalınlığında - 50cm * 50cm Ebatında - 26 Dns ve kendiliğinden yapışkanlı modeli üretilmektedir.

Vicoustic A50 Panel

GRİ MELAMİN SPESİYAL

Melamin Spesiyal Sünger

Basotect Spesiyal Sünger 50CM*125CM EBATINDA - 20mm / 30MM / 40MM / 50MM KALINLIĞINDA - BEYAZ/ GRİ RENKTE VE İSTENİLDİĞİNDE KENDİNDEN YAPIŞKANLI MODELİ ÜRETİLEBİLİR.

Basotect Spesiyal Sünger

TEKNO TOUCH SÜNGER

Tekno Touch Sünger

Tekno Touch Sünger 50*50mm Ebatında - 40mm / 50mm Kalınlığında - Renk kataloğunda bulunan renklerde ve kendinden yapışkanlı modelde üretilebilir.

Renkli Kadife Yüzeyli Sünger

BİZE ULAŞIN

SES YALITIM MALZEMELERİ SATIŞ İRTİBAT

Satış İrtibat : 0216 592 93 16

Mail Adresi : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Adres :  Şerifali Mahallesi Alptekin Caddesi No:12/1 Ümraniye / İstanbul - TÜRKİYE