Akustik Sünger Yapıştırıcısı

Akustik Sünger Yapıştırıcısı

AKUSTİK SÜNGER YAPIŞTIRICISIAkustik süngerlerin, akustik panellerin, zemin ses izolasyon malzemelerinin ve ses yalıtım süngerlerinin uygulama çalışmasında kullanılan solid bazlı aks rapid yapıştırıcıdır. Uygulanan malzemelerin uzun ömürlü olması ve sağlam bir çalışma oluşturabilmek için bu yapıştırıcının kullanılması önemlidir. Akustik sünger yapıştırıcısı olan solid bazlı aks rapid 3 KG ve 15 KG olmak üzere iki farklı seçenek sunulmaktadır.

Yapıştırıcının uygulaması çok basittir. Tenekede bulunan yapıştırıcı açıldıktan sonra bir parmak rulo ile malzemelerin uygulanacağı bölgeye sürülmektedir. Sonraki adımda uygulaması yapılacak malzeme yapıştırılmaktadır. Yapıştırma çalışması sona erdikten sonra uygulama yapılan ortam havalandırılmalıdır. Solid bazlı sünger yapıştırıcısı etkili ve güçlü bir maddedir. Uygulama çalışması tamamlandıktan sonra yapıştırıcının kuruması 10 ila 15 dk civarında sürmektedir.

Uygulama esnasında yapıştırıcı ile çalışma yaparken mutlaka maske ve gözlük takılmalıdır. Bu sürede hızlıca çalışma bitirilmeli ve ortamda fazla durulmamalıdır. Yapıştırıcı zarar verebilmektedir. Solid bazlı aks rapid yapıştırıcı güçlü bir yapıştırıcıdır. Ses yalıtım ve akustik izolasyon uygulamalarında kullandığımız ve tavsiye ettiğimiz bir malzemedir. Teneke açıldıktan sonra 1 yıl içerisinde yapıştırıcı kullanılmalıdır.

Ses Yalıtım Süngeri

Anasayfa

Ses Yalıtımı

Ses Yalıtım Süngeri

Ses Yalıtım Malzemeleri

Akustik Panel

Sertifikalar

Hakkımızda

İletişim

BEYAZ MELAMİN PİRAMİT

Melamin Piramit Sünger

Basotect Piramit Sünger 50cm*125cm Ebatında - 40mm / 50mm / 70mm Kalınlığında - BEYAZ / GRİ RENKTE ve İstenildiğinde Kendinden Yapışkanlı Modeli Ses Yalıtımı Malzemesi Üretilebilir.

Basotect Piramit Sünger

BONDEX SÜNGER

Rebonded Bondex Sünger

Bondex Sünger 100cm*100cm Ebatında - 10mm/20mm/30mm/40mm/50mm Kalınlığında - 100-120-150 DNS ve İstenildiğinde Kendinden Yapışkanlı Modeli Üretilebilir.

Bondex Sünger

BEYAZ MELAMİN LABİRENT

Melamin Labirent Sünger

Basotect Labirent Sünger 50CM*125CM EBATINDA - 30MM / 40MM / 50MM KALINLIĞINDA - BEYAZ / GRİ RENKTE VE İSTENİLDİĞİNDE KENDİNDEN YAPIŞKANLI MODELİ ÜRETİLEBİLİR.

Basotect Labirent Sünger

BASS TRAP SÜNGER

Bass Trap Sünger

Bass Trap Sünger 30*30*50cm Ebatında - 30DNS yoğunluk bass trap ses yalıtım malzemesi üretilebilir. Bass Kırıcı olarak kullanılır.

Bass Trap Sünger

GRİ MELAMİN YUMURTA

Melamin Yumurta Sünger

Basotect Yumurta Sünger 50CM*125CM EBATINDA - 30MM / 40MM / 50MM KALINLIĞINDA - BEYAZ / GRİ RENKTE VE İSTENİLDİĞİNDE KENDİNDEN YAPIŞKANLI MODELİ ÜRETİLEBİLİR.

Basotect Yumurta Sünger

VİCOUSTİC FLEXİ SÜNGER

Vicoustic Flexi A50 Panel

Vicoustic A50 Panel 40mm / 50mm Kalınlığında - 50cm * 50cm Ebatında - 26 Dns ve kendiliğinden yapışkanlı modeli üretilmektedir.

Vicoustic A50 Panel

GRİ MELAMİN SPESİYAL

Melamin Spesiyal Sünger

Basotect Spesiyal Sünger 50CM*125CM EBATINDA - 20mm / 30MM / 40MM / 50MM KALINLIĞINDA - BEYAZ/ GRİ RENKTE VE İSTENİLDİĞİNDE KENDİNDEN YAPIŞKANLI MODELİ ÜRETİLEBİLİR.

Basotect Spesiyal Sünger

TEKNO TOUCH SÜNGER

Tekno Touch Sünger

Tekno Touch Sünger 50*50mm Ebatında - 40mm / 50mm Kalınlığında - Renk kataloğunda bulunan renklerde ve kendinden yapışkanlı modelde üretilebilir.

Renkli Kadife Yüzeyli Sünger

BİZE ULAŞIN

SES YALITIM MALZEMELERİ SATIŞ İRTİBAT

Satış İrtibat : 0216 592 93 16

Mail Adresi : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Adres :  Şerifali Mahallesi Alptekin Caddesi No:12/1 Ümraniye / İstanbul - TÜRKİYE