Ses Yalıtım Malzemeleri

Yanmaz Akustik Ses Yalıtım Süngerleri

Akustik ses düzenleyici malzeme olarak kullanılan ve ses yutum değerlerine sahip ses yalıtım malzemeleri ile ses karmaşasının düzenlenmesi amaçlanmaktadır. Eko, yankı gibi ses problemlerini engelleme açısından büyük önem taşıyan akustik malzemeler müşteri talebine göre farklı üretimi gerçekleştirilebilmektedir.  İstenmayan ve rahatsız edici seslere yönelik uygulaması yapılan malzemelerin ayrıca dekoratif bir görüntüsü vardır. Kalınğı ve yoğunluğu yüksek olan ses yalıtım malzemeleri ile yoğun tempodaki ses kesintisini engellemekte mümkündür.

Akustik süngeleri tek başına duvarlara uyguladığınızda ses kesintisi etkili düzeyde gerçekleşmeyebilir. Fakat eko, yankı gibi uğultu problemlerini yok edebilmektedirler. Yanmaya karşı yüksek direnç gösteren akustik süngerler düşük maliyetli olması açısından en çok tercih edilen ürünler arasındadır.

Rebonded Bondex Süngerpan Ses Yalıtım Malzemeleri

Yüksek yoğunluktaki ses tempolarına karşı kullanılan bondex süngerpanlar sünger ve kumaş parçacıklarının birleştirilip sıkılaştırılması sonucu elde edilmektedir. Rebonded Bondex Süngerlerin yetersiz kalacağı bölgelerde Epdm Bariyerli modelleriyle uygulanması tavsiye edilmektedir. Bondex Süngerler yoğunluğu yüksek olduğu için ses geçirgenliğinde etkili performans sağlamaktadırlar.

Titreşim Emici Zemin Ses Yalıtım Malzemeleri

Zeminlerde meydana gelen topuk, titreşim ve darbe gibi ses problemlerine karşı parke ve şap altlarında kullanılan zemine serilerek yapılan ses izolasyon malzemeleridir. Zemin Kauçuk malzemeleriyle sadece ses izolasyonu sağlamakla kalmazsınız ayrıca ısı yalıtımınada katkı sağlamış olursunuz.

Heraklite Ahşapyünü ve Taşyünü Ses Yalıtım Malzemeleri

Yanmaya karşı direnç sağlayan heraklite levhalar özellikle inşaat sektöründe sık kullanılabilmektedir. Heraklite Ahşap Yünü rutubete ve neme karşı özel olarak imal edilmişlerdir. Taşyünü açık gözenekleri sayesinde ses yutum görevi de görmektedir. Asıl kullanım amacı ise yangın yalıtımı ve ısı geçişinin engellenmesidir. 

Heraklite Ahşap Yünü

Ses Yalıtım Süngeri

Anasayfa

Ses Yalıtımı

Ses Yalıtım Süngeri

Ses Yalıtım Malzemeleri

Akustik Panel

Sertifikalar

Hakkımızda

İletişim

BEYAZ MELAMİN PİRAMİT

Melamin Piramit Sünger

Basotect Piramit Sünger 50cm*125cm Ebatında - 40mm / 50mm / 70mm Kalınlığında - BEYAZ / GRİ RENKTE ve İstenildiğinde Kendinden Yapışkanlı Modeli Ses Yalıtımı Malzemesi Üretilebilir.

Basotect Piramit Sünger

BONDEX SÜNGER

Rebonded Bondex Sünger

Bondex Sünger 100cm*100cm Ebatında - 10mm/20mm/30mm/40mm/50mm Kalınlığında - 100-120-150 DNS ve İstenildiğinde Kendinden Yapışkanlı Modeli Üretilebilir.

Bondex Sünger

BEYAZ MELAMİN LABİRENT

Melamin Labirent Sünger

Basotect Labirent Sünger 50CM*125CM EBATINDA - 30MM / 40MM / 50MM KALINLIĞINDA - BEYAZ / GRİ RENKTE VE İSTENİLDİĞİNDE KENDİNDEN YAPIŞKANLI MODELİ ÜRETİLEBİLİR.

Basotect Labirent Sünger

BASS TRAP SÜNGER

Bass Trap Sünger

Bass Trap Sünger 30*30*50cm Ebatında - 30DNS yoğunluk bass trap ses yalıtım malzemesi üretilebilir. Bass Kırıcı olarak kullanılır.

Bass Trap Sünger

GRİ MELAMİN YUMURTA

Melamin Yumurta Sünger

Basotect Yumurta Sünger 50CM*125CM EBATINDA - 30MM / 40MM / 50MM KALINLIĞINDA - BEYAZ / GRİ RENKTE VE İSTENİLDİĞİNDE KENDİNDEN YAPIŞKANLI MODELİ ÜRETİLEBİLİR.

Basotect Yumurta Sünger

VİCOUSTİC FLEXİ SÜNGER

Vicoustic Flexi A50 Panel

Vicoustic A50 Panel 40mm / 50mm Kalınlığında - 50cm * 50cm Ebatında - 26 Dns ve kendiliğinden yapışkanlı modeli üretilmektedir.

Vicoustic A50 Panel

GRİ MELAMİN SPESİYAL

Melamin Spesiyal Sünger

Basotect Spesiyal Sünger 50CM*125CM EBATINDA - 20mm / 30MM / 40MM / 50MM KALINLIĞINDA - BEYAZ/ GRİ RENKTE VE İSTENİLDİĞİNDE KENDİNDEN YAPIŞKANLI MODELİ ÜRETİLEBİLİR.

Basotect Spesiyal Sünger

TEKNO TOUCH SÜNGER

Tekno Touch Sünger

Tekno Touch Sünger 50*50mm Ebatında - 40mm / 50mm Kalınlığında - Renk kataloğunda bulunan renklerde ve kendinden yapışkanlı modelde üretilebilir.

Renkli Kadife Yüzeyli Sünger

BİZE ULAŞIN

SES YALITIM MALZEMELERİ SATIŞ İRTİBAT

Satış İrtibat : 0216 592 93 16

Mail Adresi : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Adres :  Şerifali Mahallesi Alptekin Caddesi No:12/1 Ümraniye / İstanbul - TÜRKİYE