Akustik Baffle

Akustik Sarkık Baffle

Akustik baffle tavanda sarkık bir biçimde bulunan mekan içi akustiği sağlayan akustik panel modelidir. İçerisinde cam yünü diye adlandırılan malzeme bulunurken dış kaplamasında akustik ses emici kumaş tercih edilir. Bu kumaş mekan içerisindeki seslerin yankıya dönüşmesini engellemek adına bir katman oluşturur.

Akustik Sarkık Baffle

Akustik Panel

Akustik baffle paneller ortam akustiği, ses düzenleme, akustik ses yalıtımı, yankı yalıtımı gibi yapılan teknik uygulamalarda yankı ve ses emici malzeme olarak görev alır Melamin süngerlerin de akustik baffle modeli bulunmaktadır. Dış yüzeyine istenilen renkte flok kaplama yapılarak mekana uygun hale getirilir.

Akustik Baffle

Akustik baffle kullanım amacı gereği akustik mekanlarda tercih edilmelidir. Çok yüksek sesleri engellemekten ziyade mekan içi yankı probleminin önüne geçmek amaçlı kullanılmalıdır. Kullanılabileceği mekan sayısı oldukça fazladır. Ofis çalışma odası, oditoryum, kütüphane, oyun salonları, kütphane, çağrı merkezi call center, hastaneler, spor salonu gibi akustik mekanlarda tercih edilir. Uygulaması için kanca kullanılır. Bu kanca tavana monte edilerek sarkık bir biçimde düşmeden uzun süreli kullanımını sağlar.

Akustik Sarkık Panel

Baffle

Ses Yalıtım Süngeri

Anasayfa

Ses Yalıtımı

Ses Yalıtım Süngeri

Ses Yalıtım Malzemeleri

Akustik Panel

Sertifikalar

Hakkımızda

İletişim

BEYAZ MELAMİN PİRAMİT

Melamin Piramit Sünger

Basotect Piramit Sünger 50cm*125cm Ebatında - 40mm / 50mm / 70mm Kalınlığında - BEYAZ / GRİ RENKTE ve İstenildiğinde Kendinden Yapışkanlı Modeli Ses Yalıtımı Malzemesi Üretilebilir.

Basotect Piramit Sünger

BONDEX SÜNGER

Rebonded Bondex Sünger

Bondex Sünger 100cm*100cm Ebatında - 10mm/20mm/30mm/40mm/50mm Kalınlığında - 100-120-150 DNS ve İstenildiğinde Kendinden Yapışkanlı Modeli Üretilebilir.

Bondex Sünger

BEYAZ MELAMİN LABİRENT

Melamin Labirent Sünger

Basotect Labirent Sünger 50CM*125CM EBATINDA - 30MM / 40MM / 50MM KALINLIĞINDA - BEYAZ / GRİ RENKTE VE İSTENİLDİĞİNDE KENDİNDEN YAPIŞKANLI MODELİ ÜRETİLEBİLİR.

Basotect Labirent Sünger

BASS TRAP SÜNGER

Bass Trap Sünger

Bass Trap Sünger 30*30*50cm Ebatında - 30DNS yoğunluk bass trap ses yalıtım malzemesi üretilebilir. Bass Kırıcı olarak kullanılır.

Bass Trap Sünger

GRİ MELAMİN YUMURTA

Melamin Yumurta Sünger

Basotect Yumurta Sünger 50CM*125CM EBATINDA - 30MM / 40MM / 50MM KALINLIĞINDA - BEYAZ / GRİ RENKTE VE İSTENİLDİĞİNDE KENDİNDEN YAPIŞKANLI MODELİ ÜRETİLEBİLİR.

Basotect Yumurta Sünger

VİCOUSTİC FLEXİ SÜNGER

Vicoustic Flexi A50 Panel

Vicoustic A50 Panel 40mm / 50mm Kalınlığında - 50cm * 50cm Ebatında - 26 Dns ve kendiliğinden yapışkanlı modeli üretilmektedir.

Vicoustic A50 Panel

GRİ MELAMİN SPESİYAL

Melamin Spesiyal Sünger

Basotect Spesiyal Sünger 50CM*125CM EBATINDA - 20mm / 30MM / 40MM / 50MM KALINLIĞINDA - BEYAZ/ GRİ RENKTE VE İSTENİLDİĞİNDE KENDİNDEN YAPIŞKANLI MODELİ ÜRETİLEBİLİR.

Basotect Spesiyal Sünger

TEKNO TOUCH SÜNGER

Tekno Touch Sünger

Tekno Touch Sünger 50*50mm Ebatında - 40mm / 50mm Kalınlığında - Renk kataloğunda bulunan renklerde ve kendinden yapışkanlı modelde üretilebilir.

Renkli Kadife Yüzeyli Sünger

BİZE ULAŞIN

SES YALITIM MALZEMELERİ SATIŞ İRTİBAT

Satış İrtibat : 0216 592 93 16

Mail Adresi : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Adres :  Şerifali Mahallesi Alptekin Caddesi No:12/1 Ümraniye / İstanbul - TÜRKİYE