Akustik Panel

Akustik Panel

Akustik Paneller dış yüzeyi ses emici kumaş ile kaplanmış dekoratif panellerdir. İçerisinde bulunan cam yünü sayesinde ses emilim gücü arttırlmıştır. Dış yüzeye kaplanan akustik kumaşlar birçok renge sahip olabildiğinden dolayı mekan akustiği bozulmadan kullanımı sağlanır.

Kumaş Kaplı Akustik Panel

Akustik paneller, duvarda, tavanda, masa ve ortam bölücü olarak ayrılmaktadır. Duvarda kullanılan akustik kumaş kaplı paneller 20 ve 40mm kalınlığa sahip yüksek metrajda istenilen modelde üretilebilen aks rapid yapıştırıcı ile uygulanan panellerdir.

Ses Emici Akustik Panel

Akustik tavan panelleri yüzer tavan paneli ve akustik baffle olarak ikiye ayrılır. Yüzer tavan panelleri aynı kumaş kaplı panellerdir ancak uygulaması tavanda sarkık bir biçimde yapılır. Akustik baffle dikine durarak ortama farklı bir hava katan hemde konuşma sesleri gibi sesleri kolaylıkla sağlayabilecek panellerdir.

Tavan Sarkık Akustik Panel

Ortamlarda konuşma sesinin yoğun olduğu mekanlarda masa aralarında akustik paravan veya masa bölücü seperatör tercih edilir. Akustik paravan ayaklı konumlandırma sistemi ile uygulanırken masa seperatörünü masanın üzerine uygulamanız gerekmektedir. Çağrı merkezleri gibi konuşma seslerini yoğun olduğu alanlarda bu paneller kullanılarak ses hemen emilim kazanacağından iletişim daha sağlıklı olur.

Ara Bölücü Akustik Paneller

Ses Yalıtım Süngeri

Anasayfa

Ses Yalıtımı

Ses Yalıtım Süngeri

Ses Yalıtım Malzemeleri

Akustik Panel

Sertifikalar

Hakkımızda

İletişim

BEYAZ MELAMİN PİRAMİT

Melamin Piramit Sünger

Basotect Piramit Sünger 50cm*125cm Ebatında - 40mm / 50mm / 70mm Kalınlığında - BEYAZ / GRİ RENKTE ve İstenildiğinde Kendinden Yapışkanlı Modeli Ses Yalıtımı Malzemesi Üretilebilir.

Basotect Piramit Sünger

BONDEX SÜNGER

Rebonded Bondex Sünger

Bondex Sünger 100cm*100cm Ebatında - 10mm/20mm/30mm/40mm/50mm Kalınlığında - 100-120-150 DNS ve İstenildiğinde Kendinden Yapışkanlı Modeli Üretilebilir.

Bondex Sünger

BEYAZ MELAMİN LABİRENT

Melamin Labirent Sünger

Basotect Labirent Sünger 50CM*125CM EBATINDA - 30MM / 40MM / 50MM KALINLIĞINDA - BEYAZ / GRİ RENKTE VE İSTENİLDİĞİNDE KENDİNDEN YAPIŞKANLI MODELİ ÜRETİLEBİLİR.

Basotect Labirent Sünger

BASS TRAP SÜNGER

Bass Trap Sünger

Bass Trap Sünger 30*30*50cm Ebatında - 30DNS yoğunluk bass trap ses yalıtım malzemesi üretilebilir. Bass Kırıcı olarak kullanılır.

Bass Trap Sünger

GRİ MELAMİN YUMURTA

Melamin Yumurta Sünger

Basotect Yumurta Sünger 50CM*125CM EBATINDA - 30MM / 40MM / 50MM KALINLIĞINDA - BEYAZ / GRİ RENKTE VE İSTENİLDİĞİNDE KENDİNDEN YAPIŞKANLI MODELİ ÜRETİLEBİLİR.

Basotect Yumurta Sünger

VİCOUSTİC FLEXİ SÜNGER

Vicoustic Flexi A50 Panel

Vicoustic A50 Panel 40mm / 50mm Kalınlığında - 50cm * 50cm Ebatında - 26 Dns ve kendiliğinden yapışkanlı modeli üretilmektedir.

Vicoustic A50 Panel

GRİ MELAMİN SPESİYAL

Melamin Spesiyal Sünger

Basotect Spesiyal Sünger 50CM*125CM EBATINDA - 20mm / 30MM / 40MM / 50MM KALINLIĞINDA - BEYAZ/ GRİ RENKTE VE İSTENİLDİĞİNDE KENDİNDEN YAPIŞKANLI MODELİ ÜRETİLEBİLİR.

Basotect Spesiyal Sünger

TEKNO TOUCH SÜNGER

Tekno Touch Sünger

Tekno Touch Sünger 50*50mm Ebatında - 40mm / 50mm Kalınlığında - Renk kataloğunda bulunan renklerde ve kendinden yapışkanlı modelde üretilebilir.

Renkli Kadife Yüzeyli Sünger

BİZE ULAŞIN

SES YALITIM MALZEMELERİ SATIŞ İRTİBAT

Satış İrtibat : 0216 592 93 16

Mail Adresi : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Adres :  Şerifali Mahallesi Alptekin Caddesi No:12/1 Ümraniye / İstanbul - TÜRKİYE