Akustik Düz Sünger

Akustik Düz Sünger

düz süngerYüzeyi düz formda üretilen, sıcaklığa karşı dirençli ve ateşe karşı dayanıklı yanmaz akustik yetenekte bir ses yalıtım süngeridir. Poliüretan maddesinden siyah renkte elde edilmektedir. Ses problemlerinin giderilmesi gereken mekanlarda, ortama ses giriş ve çıkışlarını düzene koyup seslerin kesilmesini sağlayan ve çınlama, eko gibi ses problemlerini önleyen bir üründür. Yankı yalıtımı sağlamaktadır.

Akustik düz formlu sünger ses geçişlerinin maximum düzeyde kayba uğratılması yani şiddetli gürültülerin ortamlar arası geçişlerini kesmesi gereken mekanlarda tek başına yeterli performans gösteremeyeceği için epdm ses bariyeri ile birlikte kullanılmaktadır. Yoğunluğu yüksek olan ses bariyeri ile düz sünger lamine edilerek, bariyerli akustik düz sünger elde edilmektedir. Akustik düz süngeri rulo halinde yada 100 cm x 100 cm olarak plaka şeklinde temin edebilirsiniz.

Akustik düz ses yalıtım süngeri kalınlık çeşitleri 10 mm - 20 mm - 30 mm dir. Yoğunluk alternatifleri 50 DNS - 70 DNS - 90 DNS dir. Üretim rengi siyahtır. Yanmazlık yeteneği yapısına kazandırılmıştır. Sıcaklığa karşı dayanımı olan, ses yutum katsayısı yüksek ve ses iletkenliği düşük olan akustik özelliklere sahip ses yalıtım sünger çeşitidir.

Akustik yetenekteki düz sünger yapıştırılarak uygulanmaktadır. Bu işlem için kendi yapıştırıcısı kullanılmaktadır. Solid bazlı bu yapıştırıcı bir rulo vasıtasıyla süngerin uygulanacağı bölgeye sürülmektedir. Bir sonraki adımda sünger yapıştırıcının sürüldüğü bölgeye bastırılarak uygulanır. Süreden tasarruf edip daha kolayca bir uygulama işlemi için kendinden yapışkanlı modeli kullanılabilir. Yapıştırma çalışmasını tecrübeli ve profesyonel ekibimize yaptırabilirsiniz.

Ses Yalıtım Süngeri

Anasayfa

Ses Yalıtımı

Ses Yalıtım Süngeri

Ses Yalıtım Malzemeleri

Akustik Panel

Sertifikalar

Hakkımızda

İletişim

BEYAZ MELAMİN PİRAMİT

Melamin Piramit Sünger

Basotect Piramit Sünger 50cm*125cm Ebatında - 40mm / 50mm / 70mm Kalınlığında - BEYAZ / GRİ RENKTE ve İstenildiğinde Kendinden Yapışkanlı Modeli Ses Yalıtımı Malzemesi Üretilebilir.

Basotect Piramit Sünger

BONDEX SÜNGER

Rebonded Bondex Sünger

Bondex Sünger 100cm*100cm Ebatında - 10mm/20mm/30mm/40mm/50mm Kalınlığında - 100-120-150 DNS ve İstenildiğinde Kendinden Yapışkanlı Modeli Üretilebilir.

Bondex Sünger

BEYAZ MELAMİN LABİRENT

Melamin Labirent Sünger

Basotect Labirent Sünger 50CM*125CM EBATINDA - 30MM / 40MM / 50MM KALINLIĞINDA - BEYAZ / GRİ RENKTE VE İSTENİLDİĞİNDE KENDİNDEN YAPIŞKANLI MODELİ ÜRETİLEBİLİR.

Basotect Labirent Sünger

BASS TRAP SÜNGER

Bass Trap Sünger

Bass Trap Sünger 30*30*50cm Ebatında - 30DNS yoğunluk bass trap ses yalıtım malzemesi üretilebilir. Bass Kırıcı olarak kullanılır.

Bass Trap Sünger

GRİ MELAMİN YUMURTA

Melamin Yumurta Sünger

Basotect Yumurta Sünger 50CM*125CM EBATINDA - 30MM / 40MM / 50MM KALINLIĞINDA - BEYAZ / GRİ RENKTE VE İSTENİLDİĞİNDE KENDİNDEN YAPIŞKANLI MODELİ ÜRETİLEBİLİR.

Basotect Yumurta Sünger

VİCOUSTİC FLEXİ SÜNGER

Vicoustic Flexi A50 Panel

Vicoustic A50 Panel 40mm / 50mm Kalınlığında - 50cm * 50cm Ebatında - 26 Dns ve kendiliğinden yapışkanlı modeli üretilmektedir.

Vicoustic A50 Panel

GRİ MELAMİN SPESİYAL

Melamin Spesiyal Sünger

Basotect Spesiyal Sünger 50CM*125CM EBATINDA - 20mm / 30MM / 40MM / 50MM KALINLIĞINDA - BEYAZ/ GRİ RENKTE VE İSTENİLDİĞİNDE KENDİNDEN YAPIŞKANLI MODELİ ÜRETİLEBİLİR.

Basotect Spesiyal Sünger

TEKNO TOUCH SÜNGER

Tekno Touch Sünger

Tekno Touch Sünger 50*50mm Ebatında - 40mm / 50mm Kalınlığında - Renk kataloğunda bulunan renklerde ve kendinden yapışkanlı modelde üretilebilir.

Renkli Kadife Yüzeyli Sünger

BİZE ULAŞIN

SES YALITIM MALZEMELERİ SATIŞ İRTİBAT

Satış İrtibat : 0216 592 93 16

Mail Adresi : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Adres :  Şerifali Mahallesi Alptekin Caddesi No:12/1 Ümraniye / İstanbul - TÜRKİYE